Champions League

Fii la curent cu cele mai noi informații despre UEFA Champions League, cea mai prestigioasă competiție europeană de fotbal, pe iamsport.ro. Citește știri, vezi rezultate și analizele meciurilor, descoperă echipele și jucătorii de top care concurează pentru gloria europeană.

Altele din Fotbal Internațional:

Real Madrid - Bayern Munchen 2-1. "Galacticii" revin fantastic și merg în finala Champions League
Champions League   |  Redactia   |  09 Mai 2024, 00:03
Kylian Mbappe nu s-a ferit de cuvinte după eliminarea din Champions League: ”Când ești bun, nu lovești bara”
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  08 Mai 2024, 10:42
Champions League, semifinale | PSG - Borussia Dortmund 0-1. O nouă victorie pentru nemți, care se califică în finala de pe Wembley
Champions League   |  Cristian Stan   |  07 Mai 2024, 23:55
Champions League, semifinale | Borussia Dortmund - PSG 1-0. Totul se va decide la Paris
Champions League   |  Redactia   |  01 Mai 2024, 23:36
Mesajul lui Ancelotti după ce Realul a evitat înfrângerea pe final de meci în Bavaria: "Avem timp să ne îmbunătăţim până miercurea viitoare"
Champions League   |  George Drafta   |  01 Mai 2024, 09:35
Champions League, semifinale | Bayern Munchen - Real Madrid 2-2. Meci spectaculos în Germania, totul se decide pe Santiago Bernabeu
Champions League   |  Redactia   |  30 Aprilie 2024, 23:32
video Xavi, către Istvan Kovacs: ”Mama ta e c***ă!” Imagini condamnabile apărute în Franța. Feșnic n-a scăpat nici el
Champions League   |  George Drafta   |  28 Aprilie 2024, 13:25
Drumul FCSB-ului către grupele Champions League. Când începe aventura europeană + Posibili adversari
Champions League   |  George Drafta   |  28 Aprilie 2024, 00:32
Criticată de Gigi Becali, apreciată de UEFA. La ce meci a trimis-o forul european pe Iuliana Demetrescu
Champions League   |  George Drafta   |  25 Aprilie 2024, 15:47
Usain Bolt, replică memorabilă pentru Jude Bellingham când s-au întâlnit! Legendarul atlet a spus ce gândesc toți fanii Manchester United
Champions League   |  Redactia   |  23 Aprilie 2024, 10:03
EXCLUSIV | Analist Marca, despre Istvan Kovacs: “Nu are personalitate! E la coada arbitrilor din grupa Elite!” Decizia pe care spaniolii i-o impută cel mai mult românului
Champions League   |  Cristian Munteanu   |  19 Aprilie 2024, 16:50
Prima țară care profită de noua regulă UEFA și trimite garantat 5 echipe în Champions League. Totul a devenit clar după ultimele meciuri
Champions League   |  Redactia   |  19 Aprilie 2024, 11:12
Reacția lui Ancelotti după ce Real Madrid a eliminat-o pe City, deși a fost dominată autoritar: ”Toată lumea credea că suntem morţi”
Champions League   |  Redactia   |  18 Aprilie 2024, 09:02
Pep Guardiola, după ce Manchester City a fost eliminată de Real Madrid: ”Este un mod dureros de a pierde”
Champions League   |  Redactia   |  18 Aprilie 2024, 08:53
Tabloul complet al semifinalelor UCL | Real Madrid o bate pe City la loviturile de departajare / Bayern o învinge pe Arsenal la limită
Champions League   |  Redactia   |  18 Aprilie 2024, 00:40
După eliminarea lui Atletico Madrid din Liga Campionilor, Mihai Stoica nu s-a putut abține să nu posteze ceva despre Horațiu Moldovan: ”O paradă de excepție la încălzire”
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  17 Aprilie 2024, 19:16
Istvan Kovacs, criticat de un fost arbitru din Spania: "N-ar avea loc nici în liga a treia"
Champions League   |  Gabriel Scarlat   |  17 Aprilie 2024, 17:15
video Asta înseamnă respect! Ce au făcut jucătorii lui Real Madrid pe Etihad, deși nu îi "vedea" nimeni. Imagini virale cu Bellingham & Co
Champions League   |  Redactia   |  17 Aprilie 2024, 12:06
Gluma serii după nebunia de la Barcelona - PSG. Ce i-ar fi spus Istvan Kovacs lui Araujo în momentul eliminării: "Prietene..."
Champions League   |  Redactia   |  17 Aprilie 2024, 10:29
Istvan Kovacs, demolat de presa spaniolă. Ce au scris catalanii despre prestația arbitrului
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  17 Aprilie 2024, 08:54
live score Champions League, sferturi, manșa secundă | Barcelona – PSG 1-4 / Dortmund – Atletico Madrid 4-2
Champions League   |  Redactia   |  16 Aprilie 2024, 23:50
Istvan Kovacs, personaj principal în Barcelona - PSG! L-a eliminat pe Araujo, iar acesta a făcut un gest acuzator la adresa românului
Champions League   |  Redactia   |  16 Aprilie 2024, 23:00
Ritualul de 110 grade Celsius al fotbalistului Jack Grealish pentru a face față meciului cu Real Madrid
Champions League   |  Gabriela Gogu   |  16 Aprilie 2024, 15:46
Unul dintre cele mai iubite cluburi din Europa, interdiciție trei ani din cupele europene! Care este motivul
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  16 Aprilie 2024, 11:37
Istvan Kovacs va arbitra un meci de lux în sferturile de finală a Ligii Campionilor
Champions League   |  Gabriel Scarlat   |  14 Aprilie 2024, 18:12
Starul Barcelonei: “Am jucat pe terenuri unde spectatorii trăgeau cu pistoalele!” Fotbalistul din Catalonia a fost vrăjit de petrecerile lui Ronaldinho
Champions League   |  Cristian Munteanu   |  11 Aprilie 2024, 18:47
Champions League, sferturi | PSG - Barcelona 2-3 și Atletico Madrid - Dortmund 2-1
Champions League   |  Redactia   |  10 Aprilie 2024, 23:55
Oaspete de seamă pe Parc des Princes la superconfruntarea PSG - Barcelona. Ronaldinho a fost aplaudat de un stadion întreg
Champions League   |  George Drafta   |  10 Aprilie 2024, 22:56
Scenografie inspirată din Star Wars la duelul de gală dintre PSG și Barcelona
Champions League   |  Cătălin Stroia   |  10 Aprilie 2024, 22:43
Champions League, sferturi | Real Madrid - Manchester City 3-3 și Arsenal - Bayern Munchen 2-2
Champions League   |  Redactia   |  09 Aprilie 2024, 23:56
ISIS amenință cu un nou atentat! “Ucideți-i pe toți!” Vizate ar fi stadionele pe care se desfășoară prima manșă a sferturilor Ligii Campionilor. UEFA reacționează
Champions League   |  Redactia   |  09 Aprilie 2024, 15:15
Surpriză majoră! Cine e considerată a doua favorită la câştigarea Champions League, conform datelor Opta
Champions League   |  Cristian Stan   |  09 Aprilie 2024, 14:54
Ultrașii lui PSG, mesaj războinic: ”Barcelona, atât de des avantajată de arbitri!”
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  08 Aprilie 2024, 14:28
Au fost stabilite sferturile Ligii Campionilor. Real Madrid - Manchester City, cel mai spectaculos duel. Horațiu Moldovan și Atletico, adversar accesibil
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  15 Martie 2024, 13:10
Optimi Champions League: Atletico trece de Inter la loviturile de departajare. Borussia Dortmund ajunge și ea în sferturi după victoria cu PSV Eindhoven
Champions League   |  Cristian Stan   |  14 Martie 2024, 00:13
5 schimbări majore implementate în Champions League din 2024! Computerul preia controlul, faze eliminatorii ca în turneele de tenis
Champions League   |  Redactia   |  13 Martie 2024, 16:31
AC Milan, în pericol de excludere din Liga Campionilor. Care este motivul
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  13 Martie 2024, 12:37
Optimi Liga Campionilor | Arsenal a învins-o pe FC Porto la loviturile de departajare, după 1-0 în timpul regulamentar! Barcelona s-a calificat, după 3-1 cu Napoli
Champions League   |  Redactia   |  13 Martie 2024, 00:49
Optimi Champions League: Manchester City - FC Copenhaga 3-1 și Real - RB Leipzig 1-1. Calificare chinuită pentru madrileni! Guardiola ajunge în sferturi fără probleme
Champions League   |  Redactia   |  06 Martie 2024, 23:54
Optimi Liga Campionilor: Bayern - Lazio 3-0, Real Sociedad - PSG 1-2
Champions League   |  Redactia   |  05 Martie 2024, 21:29
OPTIMI Champions League | FC Porto - Arsenal 1-0 și Napoli - Barcelona 1-1. Victorie dramatică obținută de lusitani! Catalanii au condus, dar nu au reușit să se impună
Champions League   |  Redactia   |  21 Februarie 2024, 23:54
Italienii știau la ce să se aștepte de la Istvan Kovacs. Mesajul transmis înainte de meci : "Aveți grijă cu acest arbitru"
Champions League   |  George Drafta   |  21 Februarie 2024, 09:56
Istvan Kovacs, delegat la un meci de gală din optimile Champions League
Champions League   |  Cristian Stan   |  18 Februarie 2024, 12:06
Lazio - Bayern 1-0 și PSG - Real Sociedad 2-0, în optimile Champions League. Surpriză de proporții la Roma! Campioana Franței a făcut un pas important către sferturi
Champions League   |  Redactia   |  14 Februarie 2024, 23:54
OPTIMI Champions League | FC Copenhaga - Manchester City 1-3 și RB Leipzig - Real Madrid 0-1. Favoritele serii s-au impus
Champions League   |  Cristian Stan   |  13 Februarie 2024, 23:54
Gigi Becali vrea să bage 40.000.000 € în FCSB: ”Îi investesc pe toți în fotbal”. Ce calcule și-a făcut
Champions League   |  Redactia   |  12 Februarie 2024, 11:49
Tragerea la sorți pentru optimile Ligii Campionilor. Duel de foc pentru Barcelona. Cu cine joacă City, Real sau Bayern
Champions League   |  Redactia   |  18 Decembrie 2023, 13:00
Moment incredibil la meciul arbitrat de Istvan Kovacs, în Liga Campionilor. Brigada românească a fost contestată dur
Champions League   |  Radu Bordei   |  14 Decembrie 2023, 08:52
Se știu toate echipele calificate în optimile Champions League! PSG și Porto și-au asigurat ultimele bilete
Champions League   |  Redactia   |  13 Decembrie 2023, 23:59
Champions League, etapa 6 | Manchester United, OUT din Europa! Cine sunt cele 14  echipe calificate până acum
Champions League, etapa 6 | Manchester United, OUT din Europa! Cine sunt cele 14 echipe calificate până acum
Champions League   |  Redactia   |  12 Decembrie 2023, 23:58
Momentul în care Jose Mourinho l-a uimit pe Cristi Chivu cu o predicție "de Oscar", într-un dialog privat: "S-a întâmplat exact cum a spus"
Champions League   |  Redactia   |  09 Decembrie 2023, 14:12