"Ai avut un sex-tape cu Valentina Pelinel?" Cum a răspuns fostul iubit al top-modelului, confruntat direct

Valentina Pelinel a câștigat concursul „Top Model România” în 1999, iar ulterior a avut o carieră de succes în modelling, la nivel internațional. A apăut în reclame pentru branduri uriașe și a fost pe catwalk la prezentări de top în întreaga lume. Galerie foto(33) Galerie foto (33 fotografii): "Ai avut un sex-tape cu Valentina Pelinel?" Cum a răspuns fostul iubit al top-modelului, confruntat direct
Valentina Pelinel a câștigat concursul „Top Model România” în 1999, iar ulterior a avut o carieră de succes în modelling, la nivel internațional. A apăut în reclame pentru branduri uriașe și a fost pe catwalk la prezentări de top în întreaga lume.

Gabriela Gogu   |   Publicat: 07.05.2024 17:26   |  Actualizat: 07.05.2024 17:27

Invitat la iAM Ștucan, impresarul Florin Manea atins și un subiect delicat al trecutului său, legat de de o fostă iubită de-ale sale, Valentina Pelinel.

  • Florin Manea vine la iAM Ștucan, iar podcastul va fi disponibil pe iAMsport.ro și YouTube iAMsport, joi, de la 19:00.

La începutul anilor 2000 în presă se vehicula că între Florin Manea și actuala parteneră a lui Cristi Borcea ar fi fost o idilă, ba chiar mai mult, ar fi fost protagoniștii unui sex-tape, informație infirmată însă de ambele părți implicate.

Fostul model a fost întotdeauna o prezență discretă când a venit vorba de viața privată, însă tabloidele au scris râuri de cerneală de-a lungul timpului despre bărbații din viața ei, mai mult sau mai puțin celebri. Asta s-a întâmplat și cu agentul FIFA, Florin Manea.

Florin Manea neagă existența unui sex-tape cu Valentina Pelinel

Invitat iAM Ștucan, Florin Manea a fost întrebat dacă a avut un sex-tape cu el și Valentina Pelinel.

COSTIN ȘTUCAN: Vezi că asta e delicată! (n.r. întrebare despre sex tape cu Valentina Pelinel) E adevărat că la un moment dat ai avut în posesie un sex-tape cu o fostă iubită de-a ta numită Valentina Pelinel.

FLORIN MANEA: Nu comentez.

COSTIN ȘTUCAN: Nu comentezi? Nu e adevărat sau nu comentezi?

FLORIN MANEA: Nu comentez. Nu e adevărat, dacă nu comentez.

COSTIN ȘTUCAN: Vezi că în comunicare sunt două chestii diferite, nu comentez, o lași așa...

FLORIN MANEA: Nu e adevărat, gata. Și dacă ar fi fost, nu ar fi fost.

COSTIN ȘTUCAN: Nu ar fi fost adevărat, bun.

GALERIE FOTO | Cariera de model a Valentinei Pelinel

Valentina Pelinel a câștigat concursul „Top Model România” în 1999, iar ulterior a avut o carieră de succes în modelling, la nivel internațional. A apăut în reclame pentru branduri uriașe și a fost pe catwalk la prezentări de top în întreaga lume.

Foto 3/33

Valentina Pelinel a fost căsătorită cu politicianul Cristian Boureanu de care a divorțat în 2014.

În 2018, Valentina Pelinel s-a căsătorit cu omul de afaceri Cristi Borcea, cuplul a avut primul copil în 2016, iar în 2019 familia lor s-a mărit cu gemene.

Florin Manea și transferul-record al lui Radu Drăgușin

Florin Manea a fost unul dintre agenșii care a intermediat mutarea lui Radu Drăgușin la Tottenham. Fotbalistul român în vârstă de 21 de ani a fost adus de la Genoa în schimbul a 25 de milioane de euro plus alte șase milioane drept bonusuri, iar Florin Manea a încasat aproape 4 milioane de euro de pe urma transferului lui Radu Drăgușin la Tottenham.


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Cosmin Olăroiu, audiat într-un dosar de spălare de bani
Cosmin Olăroiu, audiat într-un dosar de spălare de bani
Cosmin Olăroiu, audiat într-un dosar de spălare de bani
Ce perdele are Florin Răducioiu acasă: ”Asta e camera copilului!” + De ce mai are un singur tricou din cariera de jucător și care este acela
Ce perdele are Florin Răducioiu acasă: ”Asta e camera copilului!” + De ce mai are un singur tricou din cariera de jucător și care este acela
Ce perdele are Florin Răducioiu acasă: ”Asta e camera copilului!” + De ce mai are un singur tricou din cariera de jucător și care este acela
National Arena a fost inundată după concertul Coldplay. Imagini greu de privit cu cel mai mare stadion din România
National Arena a fost inundată după concertul Coldplay. Imagini greu de privit cu cel mai mare stadion din România
National Arena a fost inundată după concertul Coldplay. Imagini greu de privit cu cel mai mare stadion din România
Costin Ștucan, despre interlopul apropiat fotbaliștilor români: ”Era suspendat pentru trucare de meciuri” / ”Era să zic eu ce praf...”
Costin Ștucan, despre interlopul apropiat fotbaliștilor români: ”Era suspendat pentru trucare de meciuri” / ”Era să zic eu ce praf...”
Costin Ștucan, despre interlopul apropiat fotbaliștilor români: ”Era suspendat pentru trucare de meciuri” / ”Era să zic eu ce praf...”
Moment fabulos la concertul Coldplay! Mesajul primit de o fană, îmbrăcată în tricoul lui Arsenal, de la trupă: ”El e fan Tottenham!”
Moment fabulos la concertul Coldplay! Mesajul primit de o fană, îmbrăcată în tricoul lui Arsenal, de la trupă: ”El e fan Tottenham!”
Moment fabulos la concertul Coldplay! Mesajul primit de o fană, îmbrăcată în tricoul lui Arsenal, de la trupă: ”El e fan Tottenham!”
Câți bani a produs National Arena din concertul Coldplay. Diferență mare față de meciurile de fotbal
Câți bani a produs National Arena din concertul Coldplay. Diferență mare față de meciurile de fotbal
Câți bani a produs National Arena din concertul Coldplay. Diferență mare față de meciurile de fotbal

Cele mai citite

Senatoarea-ultras dă de pământ cu Mitică Dragomir: "Normal că nu a auzit de mine. Nu joc table și n-am făcut parte din structuri"
Senatoarea-ultras dă de pământ cu Mitică Dragomir: "Normal că nu a auzit de mine. Nu joc table și n-am făcut parte din structuri"
SuperLiga  |  12 Iunie 2024, 17:43
1.
Senatoarea-ultras dă de pământ cu Mitică Dragomir: "Normal că nu a auzit de mine. Nu joc table și n-am făcut parte din structuri"
Florin Tănase a luat decizia finală în privința propunerii făcute de FCSB: ”Nu mă duc!”
Florin Tănase a luat decizia finală în privința propunerii făcute de FCSB: ”Nu mă duc!”
SuperLiga  |  12 Iunie 2024, 14:01
2.
Florin Tănase a luat decizia finală în privința propunerii făcute de FCSB: ”Nu mă duc!”
Dan Șucu l-a convins pe Raț! Cât e dispus să investească și planul pentru un Rapid de Champions League: "Degeaba iei titlul dacă nu exiști în Europa!"
Dan Șucu l-a convins pe Raț! Cât e dispus să investească și planul pentru un Rapid de Champions League: "Degeaba iei titlul dacă nu exiști în Europa!"
SuperLiga  |  13 Iunie 2024, 19:00
3.
Dan Șucu l-a convins pe Raț! Cât e dispus să investească și planul pentru un Rapid de Champions League: "Degeaba iei titlul dacă nu exiști în Europa!"
Câți ani trebuie să muncească un pensionar pentru 1.400 lei în plus la pensie la recalculare?
Câți ani trebuie să muncească un pensionar pentru 1.400 lei în plus la pensie la recalculare?
Câți ani trebuie să muncească un pensionar pentru 1.400 lei în plus la pensie la recalculare?
Cine sunt cei 2.000.000 pensionari care de mâine primesc 250 lei pe lângă pensie? Cum se dau banii?
Cine sunt cei 2.000.000 pensionari care de mâine primesc 250 lei pe lângă pensie? Cum se dau banii?
Cine sunt cei 2.000.000 pensionari care de mâine primesc 250 lei pe lângă pensie? Cum se dau banii?
Recunoașteți personajul? A murit în cutremurul din 4 martie 1977. Trupul nu i-a fost găsit niciodată
Recunoașteți personajul? A murit în cutremurul din 4 martie 1977. Trupul nu i-a fost găsit niciodată
Recunoașteți personajul? A murit în cutremurul din 4 martie 1977. Trupul nu i-a fost găsit niciodată
Știri de ultimă oră din sport
Julian Nagelsmann, impresionat după Germania - Scoția 5-1: "Este foarte valoros faptul că mulți jucători au evoluat bine"
Julian Nagelsmann, impresionat după Germania - Scoția 5-1: "Este foarte valoros faptul că mulți jucători au evoluat bine"
SuperLiga   |  15 Iunie 2024, 01:03
Julian Nagelsmann, impresionat după Germania - Scoția 5-1: "Este foarte valoros faptul că mulți jucători au evoluat bine"
Germania - Scoția 5-1. Prestație stelară pentru nemți, victorie fără drept de apel
Germania - Scoția 5-1. Prestație stelară pentru nemți, victorie fără drept de apel
EURO 2024   |  14 Iunie 2024, 23:56
Germania - Scoția 5-1. Prestație stelară pentru nemți, victorie fără drept de apel
S-a scris istorie în Germania-Scoția! Recordurile doborâte la meciul de deschidere
S-a scris istorie în Germania-Scoția! Recordurile doborâte la meciul de deschidere
EURO 2024   |  14 Iunie 2024, 23:38
S-a scris istorie în Germania-Scoția! Recordurile doborâte la meciul de deschidere
Fanii Germaniei, în extaz după startul fulminant al gazdelor la EURO 2024! Englezii, ironii la adresa scoțienilor
Corespondență EURO Fanii Germaniei, în extaz după startul fulminant al gazdelor la EURO 2024! Englezii, ironii la adresa scoțienilor
EURO 2024   |  14 Iunie 2024, 23:21
Fanii Germaniei, în extaz după startul fulminant al gazdelor la EURO 2024! Englezii, ironii la adresa scoțienilor
Prima controversă de la EURO 2024, în Germania - Scoția. Penalty și roșu după o intrare inconștientă
Prima controversă de la EURO 2024, în Germania - Scoția. Penalty și roșu după o intrare inconștientă
EURO 2024   |  14 Iunie 2024, 23:07
Prima controversă de la EURO 2024, în Germania - Scoția. Penalty și roșu după o intrare inconștientă
Dinamo a "spart banca" pentru Cătălin Cîrjan. Ce salariu ar fi primit pentru a semna
exclusiv Dinamo a "spart banca" pentru Cătălin Cîrjan. Ce salariu ar fi primit pentru a semna
SuperLiga   |  14 Iunie 2024, 22:41
Dinamo a "spart banca" pentru Cătălin Cîrjan. Ce salariu ar fi primit pentru a semna
Imagini spectaculoase la ceremonia de deschidere la EURO 2024! Nemții i-au adus un omagiu lui Franz Beckenbauer
Imagini spectaculoase la ceremonia de deschidere la EURO 2024! Nemții i-au adus un omagiu lui Franz Beckenbauer
EURO 2024   |  14 Iunie 2024, 22:09
Imagini spectaculoase la ceremonia de deschidere la EURO 2024! Nemții i-au adus un omagiu lui Franz Beckenbauer
Bursa transferurilor > Transferuri la foc automat în SuperLigă, deși mercato de vară nici n-a început!
Bursa transferurilor > Transferuri la foc automat în SuperLigă, deși mercato de vară nici n-a început!
Fotbal   |  14 Iunie 2024, 22:00
Bursa transferurilor > Transferuri la foc automat în SuperLigă, deși mercato de vară nici n-a început!
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Julian Nagelsmann, impresionat după Germania - Scoția 5-1: "Este foarte valoros faptul că mulți jucători au evoluat bine"
SuperLiga   |  01:03
Julian Nagelsmann, impresionat după Germania - Scoția 5-1: "Este foarte valoros faptul că mulți jucători au evoluat bine"
Laurențiu Reghecampf, critici pentru Scoția după eșecul drastic cu Germania. Răducioiu și Marica s-au pus de acord: "E favorită"
EURO 2024   |  00:15
Laurențiu Reghecampf, critici pentru Scoția după eșecul drastic cu Germania. Răducioiu și Marica s-au pus de acord: "E favorită"
Germania - Scoția 5-1. Prestație stelară pentru nemți, victorie fără drept de apel
EURO 2024   |  23:56
Germania - Scoția 5-1. Prestație stelară pentru nemți, victorie fără drept de apel
S-a scris istorie în Germania-Scoția! Recordurile doborâte la meciul de deschidere
EURO 2024   |  23:38
S-a scris istorie în Germania-Scoția! Recordurile doborâte la meciul de deschidere
Corespondență EURO Fanii Germaniei, în extaz după startul fulminant al gazdelor la EURO 2024! Englezii, ironii la adresa scoțienilor
EURO 2024   |  23:21
Fanii Germaniei, în extaz după startul fulminant al gazdelor la EURO 2024! Englezii, ironii la adresa scoțienilor
Prima controversă de la EURO 2024, în Germania - Scoția. Penalty și roșu după o intrare inconștientă
EURO 2024   |  23:07
Prima controversă de la EURO 2024, în Germania - Scoția. Penalty și roșu după o intrare inconștientă
exclusiv Dinamo a "spart banca" pentru Cătălin Cîrjan. Ce salariu ar fi primit pentru a semna
SuperLiga   |  22:41
Dinamo a "spart banca" pentru Cătălin Cîrjan. Ce salariu ar fi primit pentru a semna
Imagini spectaculoase la ceremonia de deschidere la EURO 2024! Nemții i-au adus un omagiu lui Franz Beckenbauer