Cristi Borcea, dat de gol de Valentina Pelinel. Cu ce probleme se confruntă acesta. Pactul la care au recurs în cuplu

Foto 21/35 Galerie foto(35) Galerie foto (35 fotografii): Cristi Borcea, dat de gol de Valentina Pelinel. Cu ce probleme se confruntă acesta. Pactul la care au recurs în cuplu

Gabriela Gogu   |   Publicat: 18.05.2024 09:00   |  Actualizat: 18.05.2024 09:00

Valentina Pelinel (43 de ani) și Cristi Borcea (54 de ani) au reușit să construiască familia la care mulți visează. Însă fostul acționar de la Dinamo a fost dat de gol cu privire la problemele de sănătate cu care se confruntă.

Cristi Borcea și-a găsit fericirea în brațele Valentinei Pelinel, după divorțurile prin care a trecut cu Mihaela Borcea și Alina Vidican.

Căsătoriți din 2018, relația dintre el și Valentina a trecut prin multe obstacole. Valentina i-a adus pe lume trei copii, pe Milan și gemenele Indira Maria și Rania Maria.

GALERIE FOTO | Valentina Pelinel l-a dat de gol pe Cristi Borcea

Foto 15/35

Fostul fotomodel a declarat despre soțul ei că încă are probleme de sănătate, mai exact cu somnul. Borcea a povestit în trecut că problemele au survenit pe fondul pierderii titlului de către Dinamo în fața Unirii Urziceni în anul 2009. Totodată Valentina a explicat și la ce pact au recurs pentru a le merge bine relația.

”Ca în orice cuplu, ne mai contrazicem, ne mai supărăm, dar noi avem un pact, să nu ne culcăm niciodată supărați. Să vorbim. Mai avem și noi supărările noastre, dar cred că amândoi lăsăm de la noi. Uneori încerc chiar eu să las mai mult de la mine, pentru știu mai bine decât oricine la ce nivel de stres este expus soțul meu, pentru că, totuși, el este capul familiei, are nouă copii în grijă.

Nu e ușor să fii în pielea lui. Încerc și eu cât pot să îl înțeleg, să îl susțin și să îl sprijin. Nici nu doarme foarte bine, are probleme cu somnul. Nu e ușor să fii în pielea lui Cristi Borcea. Poate din afară pare simplu, dar nu e. Sunt multe responsabilități. Nu suntem genul care să nu discute când ne roade ceva.

Nici eu nu sunt genul care să nu spună ce are pe suflet, dar nici el, și oricum citim deja unul pe fața celuilalt când nu ne convine ceva”, a declarat Valentina Pelinel, potrivit Viva.

Cristi Borcea are nouă copii cu patru femei diferite

Cristi Borcea are 3 copii cu Valentina Pelinel, însă ar mai vrea să facă unul. Afaceristul de 50 de ani are 9 copii, cu vârste între un an și opt luni și 23 de ani. Au fost făcuți cu 4 femei diferite. Patrick (23 de ani) și gemenii Antonia Melissa și Angelo (17 ani), cu Mihaela, George (9 ani) și Gloria (7 ani), cu Alina Vidican şi Carolyn (14 ani), cu avocata Simona Voiculescu. Acestora li se adaugă cei pe care îi are cu Valentina Pelinel.


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Roberto Baggio, sechestrat şi rănit în propria casă, în timpul meciului Italia - Spania. Momentele șocante prin care a trecut legendarul fotbalist
Roberto Baggio, sechestrat şi rănit în propria casă, în timpul meciului Italia - Spania. Momentele șocante prin care a trecut legendarul fotbalist
Roberto Baggio, sechestrat şi rănit în propria casă, în timpul meciului Italia - Spania. Momentele șocante prin care a trecut legendarul fotbalist
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Cu ce se ocupă copiii lui Leonard Doroftei: ”Ea nu a ieșit din casă cinci ani de zile!” / ”De cel mare s-a scris că e milionar...”
Cu ce se ocupă copiii lui Leonard Doroftei: ”Ea nu a ieșit din casă cinci ani de zile!” / ”De cel mare s-a scris că e milionar...”
Cu ce se ocupă copiii lui Leonard Doroftei: ”Ea nu a ieșit din casă cinci ani de zile!” / ”De cel mare s-a scris că e milionar...”
Cum s-a apucat Leonard Doroftei de box: ”M-am bătut cu un băiat pe stradă. Apoi m-a întrebat cineva asta”
Cum s-a apucat Leonard Doroftei de box: ”M-am bătut cu un băiat pe stradă. Apoi m-a întrebat cineva asta”
Cum s-a apucat Leonard Doroftei de box: ”M-am bătut cu un băiat pe stradă. Apoi m-a întrebat cineva asta”
Un fost coleg al lui Răzvan Raț s-a aruncat de la balcon, după ce a băut peste măsură. Ce s-a întâmplat apoi: ”Este adevărat”
Un fost coleg al lui Răzvan Raț s-a aruncat de la balcon, după ce a băut peste măsură. Ce s-a întâmplat apoi: ”Este adevărat”
Un fost coleg al lui Răzvan Raț s-a aruncat de la balcon, după ce a băut peste măsură. Ce s-a întâmplat apoi: ”Este adevărat”
Senatoarea-ultras, cerere specială adresată nemților după tratamentul primit de suporterii români: "Revoltată și profund indignată"
Senatoarea-ultras, cerere specială adresată nemților după tratamentul primit de suporterii români: "Revoltată și profund indignată"
Senatoarea-ultras, cerere specială adresată nemților după tratamentul primit de suporterii români: "Revoltată și profund indignată"

Cele mai citite

EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
EURO 2024  |  20 Iunie 2024, 22:03
1.
EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
Românce versus ucrainence! Spectacolul oferit de fane pe arena din Munchen
Românce versus ucrainence! Spectacolul oferit de fane pe arena din Munchen
EURO 2024  |  18 Iunie 2024, 21:07
2.
Românce versus ucrainence! Spectacolul oferit de fane pe arena din Munchen
Gică Popescu, omul care a blocat convocarea lui Gică Craioveanu la națională? Victor Becali a răspuns fără ezitare
Gică Popescu, omul care a blocat convocarea lui Gică Craioveanu la națională? Victor Becali a răspuns fără ezitare
Echipa Națională  |  19 Iunie 2024, 17:25
3.
Gică Popescu, omul care a blocat convocarea lui Gică Craioveanu la națională? Victor Becali a răspuns fără ezitare
Ciolacu dă vestea așteptată de pensionari. Adeverințele cu pensia recalculată pregătite. Când ajung?
Ciolacu dă vestea așteptată de pensionari. Adeverințele cu pensia recalculată pregătite. Când ajung?
Ciolacu dă vestea așteptată de pensionari. Adeverințele cu pensia recalculată pregătite. Când ajung?
O nouă categorie de pensionari nu va mai plăti impozit pe pensie după recalculare. Anunț OFICIAL
O nouă categorie de pensionari nu va mai plăti impozit pe pensie după recalculare. Anunț OFICIAL
O nouă categorie de pensionari nu va mai plăti impozit pe pensie după recalculare. Anunț OFICIAL
Recunoașteți personajul? Actorul care ne făcea să râdem și-a văzut fiica murind. Condamnat la moarte
Recunoașteți personajul? Actorul care ne făcea să râdem și-a văzut fiica murind. Condamnat la moarte
Recunoașteți personajul? Actorul care ne făcea să râdem și-a văzut fiica murind. Condamnat la moarte
Știri de ultimă oră din sport
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Diverse   |  21 Iunie 2024, 11:32
Familia lui Schumacher, șantajată. Doi suspecți au fost arestați
Virgil Boglea spune că regretă că a susținut-o pe FCSB în procesul pentru palmaresul Stelei: ”Nu pot să dau înapoi de la principii”
Virgil Boglea spune că regretă că a susținut-o pe FCSB în procesul pentru palmaresul Stelei: ”Nu pot să dau înapoi de la principii”
SuperLiga   |  21 Iunie 2024, 11:29
Virgil Boglea spune că regretă că a susținut-o pe FCSB în procesul pentru palmaresul Stelei: ”Nu pot să dau înapoi de la principii”
Cât a ajuns să coste un bilet la Belgia - România. Tichetele sunt mult mai scumpe decât au fost la Spania - Italia
Cât a ajuns să coste un bilet la Belgia - România. Tichetele sunt mult mai scumpe decât au fost la Spania - Italia
EURO 2024   |  21 Iunie 2024, 10:47
Cât a ajuns să coste un bilet la Belgia - România. Tichetele sunt mult mai scumpe decât au fost la Spania - Italia
Belgienii știu cum va juca România: ”Vor face un joc compact”
Belgienii știu cum va juca România: ”Vor face un joc compact”
EURO 2024   |  21 Iunie 2024, 10:28
Belgienii știu cum va juca România: ”Vor face un joc compact”
Cum le-a descris Mircea Rednic belgienilor situația de la echipa națională: ”Sunt o formație de furnici muncitoare”
Cum le-a descris Mircea Rednic belgienilor situația de la echipa națională: ”Sunt o formație de furnici muncitoare”
EURO 2024   |  21 Iunie 2024, 09:27
Cum le-a descris Mircea Rednic belgienilor situația de la echipa națională: ”Sunt o formație de furnici muncitoare”
Englezii laudă un tricolor pentru prestația la EURO 2024: ”Demonul din România!”
Englezii laudă un tricolor pentru prestația la EURO 2024: ”Demonul din România!”
EURO 2024   |  21 Iunie 2024, 08:53
Englezii laudă un tricolor pentru prestația la EURO 2024: ”Demonul din România!”
Noii investitori de la Petrolul Ploiești îi plătesc lui Marian Copilu o sumă uriașă de bani pentru a părăsi clubul
Noii investitori de la Petrolul Ploiești îi plătesc lui Marian Copilu o sumă uriașă de bani pentru a părăsi clubul
SuperLiga   |  21 Iunie 2024, 08:38
Noii investitori de la Petrolul Ploiești îi plătesc lui Marian Copilu o sumă uriașă de bani pentru a părăsi clubul
L-a vrut antrenor în urmă cu trei ani, acum are chef de ironii la adresa sa. Gigi Becali i-a dat replica lui Marius Șumudică: ”Parcă mănânci caterincă”
L-a vrut antrenor în urmă cu trei ani, acum are chef de ironii la adresa sa. Gigi Becali i-a dat replica lui Marius Șumudică: ”Parcă mănânci caterincă”