Cu cine se relaxează portarul de la Dinamo în pauza impusă de echipa națională

Foto 10/30 Galerie foto(30) Galerie foto (30 fotografii): Cu cine se relaxează portarul de la Dinamo în pauza impusă de echipa națională
Foto: Instagram: celikovicnar  |  

Gabriela Gogu   |   Publicat: 20.03.2024 10:26   |  Actualizat: 20.03.2024 10:26

Fotbaliștii de la Dinamo se relaxează în pauza impusă de meciurile echipei naționale. Echipa profită din plin de pauza competițională prilejuită de meciurile echipei naționale. Portarul Adnan Golubovic (28 ani) vrea să se bucure de timpul petrecut cu iubita în aceste zile libere.

Fotbaliștii echipei de la Dinamo se bucură din plin de pauza competițională pe care o au cu prilejul meciurilor echipei naționale.

VEZI GALERIA FOTO | Vrea să petreacă timp cu iubita

Foto 13/30

Portarul Adnan Golubovic vrea să se bucure de timp petrecut cu iubita lui, în această pauză. Narcisa este studentă la Farmacie în Bosnia și împreună cu Adnan au o fetiță.

”Luăm puțină pauză și ne pregătim pentru alt meci, să ne descurcăm mai bine în următoarele meciuri. O să fie greu, dar noi ne știm nivelul și știm ce să facem. Noi sperăm să salvăm Dinamo.

Nu știu nimic despre meciul amical, antrenorul ne va spune azi sau maine. (n.r. ai nevoie de zile de odihnă) Poate o zi sau două cu iubita mea. Nu știu unde o duc, poate la Therme.” a declarat portarul Dinamo.

Dinamo va juca un meci amical în pauza impusă de echipa națională

„Câinii roșii” au început cu stângul playout-ul printr-o înfrângere, cu scorul de 0-3, la Sibiu, în fața celor de la Hermannstadt. A fost fixat un amical cu CS Tunari, echipă care a încheiat sezonul regular din Liga 2 pe poziția 17. Meciul se va disputa joi, 21 martie, la Săftica.

Cele două echipe s-au mai duelat în septembrie 2023, tot într-o perioadă marcată de partide internaționale.

Kopic nu și-a menajat jucătorii după ce au pierdut în fața celor de la Hermannstadt

”Când câștigăm, câștigăm toți, când pierdem, pierdem toți. Nu este vorba despre vreun discurs dur, e vorba despre faptul că nu poți câștiga dacă nu-ți câștigi duelurile și nu păstrezi posesia când adversarul vine în pressing.

Nu am meritat nimic din acest meci. Suntem aici, mai avem opt jocuri. Sigur, dacă jucăm așa, e greu să ne salvăm, dar am arătat recent că putem să facem un fotbal bun.

E fotbal, trebuie să înțelegem că trebuie să progresăm. Hermannstadt e o echipă foarte puternică acasă, echipe mai puternice decât a noastră nu au câștigat aici. Nu cred în accidente. Dacă ești puternic, dacă îți câștigi duelurile, dacă ai posesia, joci mai bine” a declarat antrenorul dinamoviștilor potrivit playsport.


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Cel mai bun portar din Superligă urmează să devină tătic. S-a legat pe viață de România
Cel mai bun portar din Superligă urmează să devină tătic. S-a legat pe viață de România
Cel mai bun portar din Superligă urmează să devină tătic. S-a legat pe viață de România
Fiica lui Luis Enrique l-a înlocuit pe Ferran Torres cu un coleg de la națională
Fiica lui Luis Enrique l-a înlocuit pe Ferran Torres cu un coleg de la națională
Fiica lui Luis Enrique l-a înlocuit pe Ferran Torres cu un coleg de la națională
Proteste în fața Agenției Naționale de Tineret și Sport. Sindicaliștii au ieșit în stradă. Reacția Elisabetei Lipă
Proteste în fața Agenției Naționale de Tineret și Sport. Sindicaliștii au ieșit în stradă. Reacția Elisabetei Lipă
Proteste în fața Agenției Naționale de Tineret și Sport. Sindicaliștii au ieșit în stradă. Reacția Elisabetei Lipă
Competițiile majore care nu se mai văd în România după închiderea Orange Sport! Ce se întâmplă cu NBA sau Six Nations?
Competițiile majore care nu se mai văd în România după închiderea Orange Sport! Ce se întâmplă cu NBA sau Six Nations?
Competițiile majore care nu se mai văd în România după închiderea Orange Sport! Ce se întâmplă cu NBA sau Six Nations?
Bodyguardul lui Leo Messi a intrat în afaceri! Din ce face acum bani fostul soldat din trupele SEAL
Bodyguardul lui Leo Messi a intrat în afaceri! Din ce face acum bani fostul soldat din trupele SEAL
Bodyguardul lui Leo Messi a intrat în afaceri! Din ce face acum bani fostul soldat din trupele SEAL
S-a retras după o carieră de 25 ani în tenis. S-a aflat ce avere are
S-a retras după o carieră de 25 ani în tenis. S-a aflat ce avere are
S-a retras după o carieră de 25 ani în tenis. S-a aflat ce avere are

Cele mai citite

Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Fotbal  |  22 Aprilie 2024, 11:00
1.
Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Ce s-a întâmplat cu Radu Niculescu? De ce a "dispărut" atacantul care i-a dat gol lui Liverpool în Liga Campionilor și a jucat la CM 1998
Ce s-a întâmplat cu Radu Niculescu? De ce a "dispărut" atacantul care i-a dat gol lui Liverpool în Liga Campionilor și a jucat la CM 1998
Special  |  22 Aprilie 2024, 07:30
2.
Ce s-a întâmplat cu Radu Niculescu? De ce a "dispărut" atacantul care i-a dat gol lui Liverpool în Liga Campionilor și a jucat la CM 1998
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Fotbal  |  22 Aprilie 2024, 23:07
3.
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
Știri de ultimă oră din sport
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Liga 2   |  24 Aprilie 2024, 21:44
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:26
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:16
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
"Cred că i se deschide ușa lui Mitriță". Fostul adversar din Superligă care îl vede pe Mitriță în lotul pentru Euro 2024
"Cred că i se deschide ușa lui Mitriță". Fostul adversar din Superligă care îl vede pe Mitriță în lotul pentru Euro 2024
Fotbal   |  24 Aprilie 2024, 21:00
"Cred că i se deschide ușa lui Mitriță". Fostul adversar din Superligă care îl vede pe Mitriță în lotul pentru Euro 2024
Farul – Rapid 3-1. Campioana a ajuns la trei victorii consecutive și revine pe locul 2. Rapidiștii, tot mai departe de obiectivul stabilit
Farul – Rapid 3-1. Campioana a ajuns la trei victorii consecutive și revine pe locul 2. Rapidiștii, tot mai departe de obiectivul stabilit
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 20:56
Farul – Rapid 3-1. Campioana a ajuns la trei victorii consecutive și revine pe locul 2. Rapidiștii, tot mai departe de obiectivul stabilit
Probleme pentru Rapid! Aioani a fost schimbat la pauza meciului cu Farul
Probleme pentru Rapid! Aioani a fost schimbat la pauza meciului cu Farul
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 20:43
Probleme pentru Rapid! Aioani a fost schimbat la pauza meciului cu Farul
Penalty contestat pentru Rapid la partida cu Farul. Ce arată reluările
Penalty contestat pentru Rapid la partida cu Farul. Ce arată reluările
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 19:59
Penalty contestat pentru Rapid la partida cu Farul. Ce arată reluările
Verdict în bătălia supremă: Steaua '86 peste România '94! ”A fost ceva irepetabil”
Verdict în bătălia supremă: Steaua '86 peste România '94! ”A fost ceva irepetabil”
Fotbal   |  24 Aprilie 2024, 19:32
Verdict în bătălia supremă: Steaua '86 peste România '94! ”A fost ceva irepetabil”
Lobonț nu simte presiunea, deși Rapid s-a îndepărtat de Europa: "Eu nu îmi joc nicio șansă"
SuperLiga   |  21:46
Lobonț nu simte presiunea, deși Rapid s-a îndepărtat de Europa: "Eu nu îmi joc nicio șansă"
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Liga 2   |  21:44
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Gică Hagi a dat verdictul după Farul - Rapid 3-1: "Îmi aduc aminte de echipa din sezonul trecut!" + Mesajul pentru Olimpiu...
SuperLiga   |  21:34
Gică Hagi a dat verdictul după Farul - Rapid 3-1: "Îmi aduc aminte de echipa din sezonul trecut!" + Mesajul pentru Olimpiu Moruțan
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat...
SuperLiga   |  21:26
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
SuperLiga   |  21:16
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
live score Sepsi – FCSB 1-2, ACUM, pe iAMsport.ro. Trei goluri în 33 de minute la Sfântu Gheorghe
SuperLiga   |  21:06
Sepsi – FCSB 1-2, ACUM, pe iAMsport.ro. Trei goluri în 33 de minute la Sfântu Gheorghe
"Cred că i se deschide ușa lui Mitriță". Fostul adversar din Superligă care îl vede pe Mitriță în lotul pentru Euro 2024
Fotbal   |  21:00
"Cred că i se deschide ușa lui Mitriță". Fostul adversar din Superligă care îl vede pe Mitriță în lotul pentru Euro 2024
Farul – Rapid 3-1. Campioana a ajuns la trei victorii consecutive și revine pe locul 2. Rapidiștii, tot mai departe de...
SuperLiga   |  20:56
Farul – Rapid 3-1. Campioana a ajuns la trei victorii consecutive și revine pe locul 2. Rapidiștii, tot mai departe de obiectivul stabilit
Rezultate / Clasamente