FOTO | Cea mai frumoasă jucătoare de volei din lume a devenit mai cunoscută după ce a lăsat sportul în plan secund! Imaginile care au dus-o la 1 milion de urmăritori pe Instagram

A devenit mai cunoscută după ce a lăsat voleiul în plan secund Galerie foto(33) Galerie foto (33 fotografii): FOTO | Cea mai frumoasă jucătoare de volei din lume a devenit mai cunoscută după ce a lăsat sportul în plan secund! Imaginile care au dus-o la 1 milion de urmăritori pe Instagram
Foto: Instagram @kaylasimmons  |   A devenit mai cunoscută după ce a lăsat voleiul în plan secund

Redactia   |   Publicat: 21.08.2023 14:29   |  Actualizat: 21.08.2023 17:06

Cu o carieră promițătoare în volei, sport pe care l-a practicat la Universitatea Marshall, Kayla Simmons (27 de ani) a devenit extrem de cunoscută în ultimul an, după ce a strâns peste 1 milion de urmăritori pe Instagram, grație imaginilor provocatoare publicate.

Numită de presa internațională "cea mai sexy jucătoare de volei din lume”, Simmons nu pare să ducă dorul perioadei în care încerca să-și construiască o carieră în volei și acum își ține aproape fanii de pe rețelele de socializare publicând constant imagini extrem de apreciate.

FOTO - Kayla Simmons

Foto 22/33

A devenit cunoscută când juca volei, dar a fost obligată să-și șteargă contul

Kayla Simmons a jucat volei pentru Universitatea Marshall, în Prima Divizie a NCAA și a început să devină cunoscută de atunci, dar tot grație imaginilor publicate pe Instagram. Aceasta a fost însă obligată să își șteargă contul de către oficialii facultății, care au considerat conținutul neadecvat.

GALERIE FOTO - Kayla Simmons, cea mai sexy voleibalistă din lume

Foto 3/33

Născută în 1995, Kayla Simmons se bucură acum de o popularitate imensă, urmând modelul altor influencerițe pasionate de sport care s-au folosit de calitățile fizice pentru a-și forma o comunitate imensă, precum Paige Spiranac, Rachel Stuhlmann sau Olivia Dunne.

Foto 16/33


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Motivul neștiut pentru care a ratat Mitriță convocarea la națională? Dezvăluirea fostului antrenor: ”Cedează în aceste condiții”
Motivul neștiut pentru care a ratat Mitriță convocarea la națională? Dezvăluirea fostului antrenor: ”Cedează în aceste condiții”
Motivul neștiut pentru care a ratat Mitriță convocarea la națională? Dezvăluirea fostului antrenor: ”Cedează în aceste condiții”
Cum i-a ordonat Securitatea lui Dumitru Dragomir să piardă un meci cu Steaua: ”Ne-au bătut de ne-au rupt!” Zoe și Valentin Ceaușescu, luați peste picior de fostul șef al LPF
Cum i-a ordonat Securitatea lui Dumitru Dragomir să piardă un meci cu Steaua: ”Ne-au bătut de ne-au rupt!” Zoe și Valentin Ceaușescu, luați peste picior de fostul șef al LPF
Cum i-a ordonat Securitatea lui Dumitru Dragomir să piardă un meci cu Steaua: ”Ne-au bătut de ne-au rupt!” Zoe și Valentin Ceaușescu, luați peste picior de fostul șef al LPF
Adevărul despre scandalurile memorabile purtate de Dumitru Dragomir și Gigi Becali în direct: ”Făceam pe nebunii”
Adevărul despre scandalurile memorabile purtate de Dumitru Dragomir și Gigi Becali în direct: ”Făceam pe nebunii”
Adevărul despre scandalurile memorabile purtate de Dumitru Dragomir și Gigi Becali în direct: ”Făceam pe nebunii”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
Daniel Popa nu este singurul! Fotbalist propus la Dinamo, refuzat de conducere, cu un sezon remarcabil în Superligă
Daniel Popa nu este singurul! Fotbalist propus la Dinamo, refuzat de conducere, cu un sezon remarcabil în Superligă
Daniel Popa nu este singurul! Fotbalist propus la Dinamo, refuzat de conducere, cu un sezon remarcabil în Superligă
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”

Cele mai citite

Ioan Becali nu a mai rezistat și a intrat în direct. Radu Naum nu a scăpat de furia impresarului: "Apare la televizor cu aceeași cămașă de 24 de ani"
Ioan Becali nu a mai rezistat și a intrat în direct. Radu Naum nu a scăpat de furia impresarului: "Apare la televizor cu aceeași cămașă de 24 de ani"
Diverse  |  28 Mai 2024, 11:17
1.
Ioan Becali nu a mai rezistat și a intrat în direct. Radu Naum nu a scăpat de furia impresarului: "Apare la televizor cu aceeași cămașă de 24 de ani"
Românul care putea fi de talia lui Hagi, Balaci și Dobrin. Dumitru Dragomir: ”A fost diabolic!” Ce i-a lipsit
Românul care putea fi de talia lui Hagi, Balaci și Dobrin. Dumitru Dragomir: ”A fost diabolic!” Ce i-a lipsit
Special  |  28 Mai 2024, 21:30
2.
Românul care putea fi de talia lui Hagi, Balaci și Dobrin. Dumitru Dragomir: ”A fost diabolic!” Ce i-a lipsit
EXCLUSIV | FRF va notifica UEFA în privința palmaresului Stelei. Lovitura primită de FCSB
EXCLUSIV | FRF va notifica UEFA în privința palmaresului Stelei. Lovitura primită de FCSB
Liga 2  |  28 Mai 2024, 16:20
3.
EXCLUSIV | FRF va notifica UEFA în privința palmaresului Stelei. Lovitura primită de FCSB
VACANȚA Turiștii români vor avea în Grecia 40 de grade, în iunie. Primul val de căldură, duminică
VACANȚA Turiștii români vor avea în Grecia 40 de grade, în iunie. Primul val de căldură, duminică
VACANȚA Turiștii români vor avea în Grecia 40 de grade, în iunie. Primul val de căldură, duminică
Un nou drum, mult mai rapid, pentru românii care merg în vacanță în Thassos sau Halkidiki
Un nou drum, mult mai rapid, pentru românii care merg în vacanță în Thassos sau Halkidiki
Un nou drum, mult mai rapid, pentru românii care merg în vacanță în Thassos sau Halkidiki
Vor fi pensiile impozitate progresiv după recalculare? Anunț major al lui Ciolacu pentru pensionari
Vor fi pensiile impozitate progresiv după recalculare? Anunț major al lui Ciolacu pentru pensionari
Vor fi pensiile impozitate progresiv după recalculare? Anunț major al lui Ciolacu pentru pensionari
Știri de ultimă oră din sport
OUT de la Dinamo! Jucătorul și-a anunțat plecarea: ”A venit timpul să ne spunem la revedere”
OUT de la Dinamo! Jucătorul și-a anunțat plecarea: ”A venit timpul să ne spunem la revedere”
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 20:12
OUT de la Dinamo! Jucătorul și-a anunțat plecarea: ”A venit timpul să ne spunem la revedere”
Radu Naum a intervenit, după ce a auzit promisiunea lui Gigi Becali pentru fanii FCSB: ”Atunci mă îmbrac în costum de cosmonaut!”
Radu Naum a intervenit, după ce a auzit promisiunea lui Gigi Becali pentru fanii FCSB: ”Atunci mă îmbrac în costum de cosmonaut!”
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 20:01
Radu Naum a intervenit, după ce a auzit promisiunea lui Gigi Becali pentru fanii FCSB: ”Atunci mă îmbrac în costum de cosmonaut!”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 18:41
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”
De ce a ales Corvinul Hunedoara Europa în detrimentul Superligii? Răspunsul categoric oferit de Florin Maxim: ”Asta am decis”
De ce a ales Corvinul Hunedoara Europa în detrimentul Superligii? Răspunsul categoric oferit de Florin Maxim: ”Asta am decis”
Europa League   |  30 Mai 2024, 18:27
De ce a ales Corvinul Hunedoara Europa în detrimentul Superligii? Răspunsul categoric oferit de Florin Maxim: ”Asta am decis”
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 17:48
Gigi Becali este aproape de transferul mult dorit: ”Probabil azi se va rezolva”
OFICIAL | Plecare neașteptată de la Rapid! Legenda a părăsit clubul
OFICIAL | Plecare neașteptată de la Rapid! Legenda a părăsit clubul
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 17:29
OFICIAL | Plecare neașteptată de la Rapid! Legenda a părăsit clubul
OFICIAL | U Cluj a anunțat că doi jucători de bază și-au prelungit contractele cu clubul
OFICIAL | U Cluj a anunțat că doi jucători de bază și-au prelungit contractele cu clubul
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 16:56
OFICIAL | U Cluj a anunțat că doi jucători de bază și-au prelungit contractele cu clubul
Răzvan Lucescu și Basarab Panduru s-au contrazis în direct: ”FCSB e Steaua!” / ”Steaua e în B!”
Răzvan Lucescu și Basarab Panduru s-au contrazis în direct: ”FCSB e Steaua!” / ”Steaua e în B!”
SuperLiga   |  30 Mai 2024, 16:45
Răzvan Lucescu și Basarab Panduru s-au contrazis în direct: ”FCSB e Steaua!” / ”Steaua e în B!”
RCA se schimbă din nou. Românii, nevoiţi să scoată mai mulţi bani din buzunar
RCA se schimbă din nou. Românii, nevoiţi să scoată mai mulţi bani din buzunar
RCA se schimbă din nou. Românii, nevoiţi să scoată mai mulţi bani din buzunar
Pensia infimă pe care o primeşte Florin Piersic de la statul român, după 60 de ani de muncă
Pensia infimă pe care o primeşte Florin Piersic de la statul român, după 60 de ani de muncă
Pensia infimă pe care o primeşte Florin Piersic de la statul român, după 60 de ani de muncă
Candidatura lui Marian Vanghelie la S5 este `arma secretă` a Gabrielei Firea pentru a-i forța mâna lui Cristian Popescu Piedone să renunțe la Capitală
Candidatura lui Marian Vanghelie la S5 este `arma secretă` a Gabrielei Firea pentru a-i forța mâna lui Cristian Popescu Piedone să renunțe la Capitală
Candidatura lui Marian Vanghelie la S5 este `arma secretă` a Gabrielei Firea pentru a-i forța mâna lui Cristian Popescu Piedone să renunțe la Capitală
OUT de la Dinamo! Jucătorul și-a anunțat plecarea: ”A venit timpul să ne spunem la revedere”
SuperLiga   |  20:12
OUT de la Dinamo! Jucătorul și-a anunțat plecarea: ”A venit timpul să ne spunem la revedere”
Radu Naum a intervenit, după ce a auzit promisiunea lui Gigi Becali pentru fanii FCSB: ”Atunci mă îmbrac în costum de...
SuperLiga   |  20:01
Radu Naum a intervenit, după ce a auzit promisiunea lui Gigi Becali pentru fanii FCSB: ”Atunci mă îmbrac în costum de cosmonaut!”
Motivul neștiut pentru care a ratat Mitriță convocarea la națională? Dezvăluirea fostului antrenor: ”Cedează în aceste condiții”
SuperLiga   |  19:30
Motivul neștiut pentru care a ratat Mitriță convocarea la națională? Dezvăluirea fostului antrenor: ”Cedează în aceste condiții”
exclusiv Cum i-a ordonat Securitatea lui Dumitru Dragomir să piardă un meci cu Steaua: ”Ne-au bătut de ne-au rupt!” Zoe și Valentin...
Diverse   |  19:15
Cum i-a ordonat Securitatea lui Dumitru Dragomir să piardă un meci cu Steaua: ”Ne-au bătut de ne-au rupt!” Zoe și Valentin Ceaușescu, luați peste picior de fostul șef al LPF
exclusiv Adevărul despre scandalurile memorabile purtate de Dumitru Dragomir și Gigi Becali în direct: ”Făceam pe nebunii”
Diverse   |  19:00
Adevărul despre scandalurile memorabile purtate de Dumitru Dragomir și Gigi Becali în direct: ”Făceam pe nebunii”
Prima reacție a lui Florin Tănase după ce a ieșit de la negocierile cu Gigi Becali: ”Am discutat foarte clar”