Diana și Dan Șucu, explozie de bucurie și un gest romantic în public. Cum au sărbătorit la al patrulea gol marcat de Rapid în meciul cu UTA

Dan și Diana Șucu și-au arătat dragostea unul față de celălalt în timpul meciului Rapid - UTA 4-1 Galerie foto(30) Galerie foto (30 fotografii): Diana și Dan Șucu, explozie de bucurie și un gest romantic în public. Cum au sărbătorit la al patrulea gol marcat de Rapid în meciul cu UTA
Dan și Diana Șucu și-au arătat dragostea unul față de celălalt în timpul meciului Rapid - UTA 4-1

Redactia   |   Publicat: 29.02.2024 11:48   |  Actualizat: 29.02.2024 20:46

Diana Șucu (48 de ani) și Dan Șucu (60 de ani) și-au arătat din nou iubirea în public, în timpul meciului Rapid - UTA 4-1.

Diana și Dan Șucu sunt nelipsiți de la meciurile pe care Rapid le dispută pe teren propriu. Cei doi trăiesc de fiecare dată cu intensitate meciul și se manifestă fără rețineri.

GALERIE FOTO | Diana și Dan Șucu, gesturi tandre în timpul meciului Rapid - UTA 4-1

Diana și Dan Șucu nu ezită să fie romantici în public

Partida cu UTA n-a făcut excepție. Doamna Șucu a publicat pe contul de Instagram un clip care surprinde scenele de la golul patru marcat de Rapid.

Diana și Dan Șucu, explozie de bucurie și scene tandre la golul Rapidului

Rapid - UTA s-a încheiat cu un gol superb. În prelungirile partidei, Burmaz a executat la lovitură liberă de la aproximativ 30 de metri. Mingea șutată de el a plutit peste zid și s-a dus sub transversală, aproape de vinclu.

A fost un nou moment de explozie de bucurie în loja conducerii rapidiste. Daniel Niculae, Victor Angelescu, Dan și Diana Șucu au rămas uimiți de execuția lui Burmaz.

A fost, de asemenea, o nouă ocazie pentru cuplul Șucu să-și arate dragoste. În ciuda vârstei, cei doi s-au sărutat ca doi adolescenți, așa cum, de altfel, au mai făcut-o la realizările Rapidului.

Diana și Dan Șucu s-au căsătorit în 2007, după ce ambii au trecut printr-un divorț. De atunci, cei doi formează unul dintre cele mai celebre și solide cupluri din showbizul românesc.

Foto 26/30

Diana Șucu s-a îndrăgostit de Giulești

Dan Șucu este de aproape doi ani acționar la Rapid. Tot de atunci, el și soția lui sunt mereu prezenți la meciurile pe care Rapid le dispută pe teren propriu.

Fostă prezentatoare TV, Diana Șucu spune că, în primă fază, a fost surprinsă de înjurăturile de pe stadion. Ulterior, a ajuns să iubească atmosfera pe care suporterii Rapidului o fac pe Giulești.

”Îmi place foarte tare atmosfera de pe Giulești. La meciurile de acasă merg întotdeauna.

La început nici n-am înțeles ce spun suporterii, nu știam că înjură. Pentru că ei cântă și am crezut că e un cântec.

Ei sunt poeți! Apoi mi-au explicat copiii acasă ce spuneau fanii… Soțul meu nu se enervează la meciuri. Dar se consumă, se supără, îmi pare rău când îl vâd așa”, a spus Diana Șucu, într-o declarație făcută la Pro TV, în cadrul emisiunii ”La Măruță”.


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Ce nu vrea Gheorghe Hagi să vadă la noul stadion: ”Spun asta public”
Ce nu vrea Gheorghe Hagi să vadă la noul stadion: ”Spun asta public”
Ce nu vrea Gheorghe Hagi să vadă la noul stadion: ”Spun asta public”
Marius Şumudică, impresionat de un jucător din Superliga: "E viaţa mea"
Marius Şumudică, impresionat de un jucător din Superliga: "E viaţa mea"
Marius Şumudică, impresionat de un jucător din Superliga: "E viaţa mea"
Gigi Becali a intrat în direct la miezul nopții după Sepsi - FCSB 2-2 și nu s-a ascuns: "Nu înțeleg jucătorii. Îi simt așa"
Gigi Becali a intrat în direct la miezul nopții după Sepsi - FCSB 2-2 și nu s-a ascuns: "Nu înțeleg jucătorii. Îi simt așa"
Gigi Becali a intrat în direct la miezul nopții după Sepsi - FCSB 2-2 și nu s-a ascuns: "Nu înțeleg jucătorii. Îi simt așa"
Ce spune Florinel Coman după accidentarea din meciul Sepsi - FCSB 2-2. Ce probleme acuză
Ce spune Florinel Coman după accidentarea din meciul Sepsi - FCSB 2-2. Ce probleme acuză
Ce spune Florinel Coman după accidentarea din meciul Sepsi - FCSB 2-2. Ce probleme acuză
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei

Cele mai citite

Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Fotbal  |  22 Aprilie 2024, 11:00
1.
Cel mai mare antrenor român? "Nu e nici Mircea Lucescu, nici Anghel Iordănescu! El e, a fost subapreciat"
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Fotbal  |  22 Aprilie 2024, 23:07
2.
Variantă surprinzătoare de antrenor pentru Rapid. Lasă banii arabilor pentru a reveni în Grant?
Gigi Becali a dat FRF în judecată la Curtea de Apel. Riscă FCSB dezafilierea? Ce spune Răzvan Burleanu
Gigi Becali a dat FRF în judecată la Curtea de Apel. Riscă FCSB dezafilierea? Ce spune Răzvan Burleanu
SuperLiga  |  23 Aprilie 2024, 11:38
3.
Gigi Becali a dat FRF în judecată la Curtea de Apel. Riscă FCSB dezafilierea? Ce spune Răzvan Burleanu
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cât a muncit un pensionar care va lua 7.800 lei pensie la recalculare? Câte puncte „bonus” a primit?
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
Cine a fost prințesa română care putea fi țarina Rusiei? A avut un fiu cu Petru cel Mare
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
România va doborî dronele Rusiei ce se apropie de teritoriul său cu ajutorul SUA și Franței
Știri de ultimă oră din sport
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 23:47
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 23:46
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
Lovitură de teatru: Xavi rămâne la Barcelona!
Lovitură de teatru: Xavi rămâne la Barcelona!
LaLiga   |  24 Aprilie 2024, 23:14
Lovitură de teatru: Xavi rămâne la Barcelona!
Lobonț nu simte presiunea, deși Rapid s-a îndepărtat de Europa: "Eu nu îmi joc nicio șansă"
Lobonț nu simte presiunea, deși Rapid s-a îndepărtat de Europa: "Eu nu îmi joc nicio șansă"
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:46
Lobonț nu simte presiunea, deși Rapid s-a îndepărtat de Europa: "Eu nu îmi joc nicio șansă"
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Liga 2   |  24 Aprilie 2024, 21:44
Unirea Slobozia a bifat promovarea în Superliga!
Gică Hagi a dat verdictul după Farul - Rapid 3-1: "Îmi aduc aminte de echipa din sezonul trecut!" + Mesajul pentru Olimpiu Moruțan
Gică Hagi a dat verdictul după Farul - Rapid 3-1: "Îmi aduc aminte de echipa din sezonul trecut!" + Mesajul pentru Olimpiu Moruțan
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:34
Gică Hagi a dat verdictul după Farul - Rapid 3-1: "Îmi aduc aminte de echipa din sezonul trecut!" + Mesajul pentru Olimpiu Moruțan
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:26
Marian Aioani nu și-a menajat colegii după eșecul cu Farul: ”Zicem că ne trezim, dar nu facem nimic” + Cum a comentat accidentarea
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
SuperLiga   |  24 Aprilie 2024, 21:16
Louis Munteanu a învins-o pe Rapid și a anunțat ce transfer își dorește
Ce nu vrea Gheorghe Hagi să vadă la noul stadion: ”Spun asta public”
SuperLiga   |  08:00
Ce nu vrea Gheorghe Hagi să vadă la noul stadion: ”Spun asta public”
Marius Şumudică, impresionat de un jucător din Superliga: "E viaţa mea"
SuperLiga   |  08:00
Marius Şumudică, impresionat de un jucător din Superliga: "E viaţa mea"
Gigi Becali a intrat în direct la miezul nopții după Sepsi - FCSB 2-2 și nu s-a ascuns: "Nu înțeleg jucătorii. Îi simt așa"
SuperLiga   |  00:18
Gigi Becali a intrat în direct la miezul nopții după Sepsi - FCSB 2-2 și nu s-a ascuns: "Nu înțeleg jucătorii. Îi simt așa"
Ce spune Florinel Coman după accidentarea din meciul Sepsi - FCSB 2-2. Ce probleme acuză
SuperLiga   |  00:05
Ce spune Florinel Coman după accidentarea din meciul Sepsi - FCSB 2-2. Ce probleme acuză
Editorial Andrei Ciobanu: Va fi mai frumos să luăm titlul etapa viitoare, când ne vom revanșa în fața Farului!
Fotbal   |  23:56
Editorial Andrei Ciobanu: Va fi mai frumos să luăm titlul etapa viitoare, când ne vom revanșa în fața Farului!
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de...
SuperLiga   |  23:47
Momentul dificil pe care Charalambous a trebuit să îl gestioneze în Covasna: "Trebuie să găsim mereu soluții în astfel de situații"
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
SuperLiga   |  23:46
Sepsi – FCSB 2-2. Roș-albaștrii ratează victoria după ce au condus de două ori pe parcursul partidei
Ilie Dumitrescu a exclamat la finalul meciului din Liga 1: ”Profesor universitar, incredibil ce face!”
SuperLiga   |  23:18
Ilie Dumitrescu a exclamat la finalul meciului din Liga 1: ”Profesor universitar, incredibil ce face!”
Rezultate / Clasamente