video Gică Hagi a plecat direct la București după umilința cu CFR Cluj. Ce a făcut "Regele" | IMAGINI EXCLUSIVE

Gheorghe Hagi, surprins în București a doua zi după CFR Cluj - Farul 5-1 Galerie foto(3) Galerie foto (3 fotografii): Gică Hagi a plecat direct la București după umilința cu CFR Cluj. Ce a făcut "Regele" | IMAGINI EXCLUSIVE
Foto: iAMsport.ro  |   Gheorghe Hagi, surprins în București a doua zi după CFR Cluj - Farul 5-1

Redactia   |   Publicat: 20.05.2024 17:18   |  Actualizat: 20.05.2024 19:10

Gheorghe Hagi (59 de ani) a revenit în București imediat după ultimul meci jucat de Farul în acest sezon al Ligii 1, iar iAMsport.ro are imagnile. "Regele" a fost surprins la un restaurant de lux din Capitală, alături de un apropiat.

Sâmbătă, Farul Constanța a încheiat sezonul 2023-2024 din SuperLigă cu o înfrângere usturătoare suferită la Cluj, în fața CFR-ului, scor 1-5, iar antrenorul și patronul constănțenilor a fost surprins în București.

Hagi are parte de câteva zile libere după finalul sezonului, iar "Regele" a profitat de ocazie pentru a reveni în București.

Duminică, antrenorul celor de la Farul Consțanta a fost surprins duminică dupa-amiaza in preajma unui apropiat, la restaurantul Oliveto, de pe Erou Iancu Nicolae.

Hagi, "lipit" de fotbal non-stop. Cu ochii pe rivale și în prima zi de vacanța | FOTO

Foto 2/3

Aici, Hagi și prietenul său au urmărit barajul din play-out pentru UEFA Conference League, scor 0-2, însă nu au avut răbdare să prindă finalul partidei. Cei doi au părăsit locația după pauză, iar tehnicianul fostei campioane s-a retras la casa pe care o detine in apropierea restaurantului.

Hagi deține o vilă în cartierul Pipera, nu la mare distanță de restaurantul mai sus menționat.

Farul pregătește sezonul 2024-2024 al SuperLigii

Farul a încheiat sezonul pe locul 4, iar jucătorii constănțenilor au intrat în vacanță. Constănțenii nu s-au calificat în cupele europene, ceea ce înseamnă că vor avea parte de o vacanță mai lungă decât rivalele din campionat și vor putea pregăti în liniște viitorul campionat.

LPF nu a stabilit încă o dată pentru startul sezonului 2024-2025, însă foarte probabil prima etapă va fi programată la jumătatea lunii iulie, în preajma datei la care se va încheia Campionatul European de Fotbal din Germania.

România va participa la EURO 2024, fiind repartizată în Grupa E, alături de Belgia, Slovacia și Ucraina.


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

Surpriză la Universitatea Craiova: unul dintre jucătorii importanți urmează să plece
Surpriză la Universitatea Craiova: unul dintre jucătorii importanți urmează să plece
Surpriză la Universitatea Craiova: unul dintre jucătorii importanți urmează să plece
FC Botoșani, acuzată de un jucător că nu plătește salariile la timp: ”Nu a fost o experiență bună. Va trebui să iau măsuri legale și voi merge la FIFA”
FC Botoșani, acuzată de un jucător că nu plătește salariile la timp: ”Nu a fost o experiență bună. Va trebui să iau măsuri legale și voi merge la FIFA”
FC Botoșani, acuzată de un jucător că nu plătește salariile la timp: ”Nu a fost o experiență bună. Va trebui să iau măsuri legale și voi merge la FIFA”
Andrei Nicolescu anunță noi transferuri la Dinamo: ”Vedem pe piața externă”. Ce spune oficialul despre meciul ”câinilor” cu CFR Cluj
Andrei Nicolescu anunță noi transferuri la Dinamo: ”Vedem pe piața externă”. Ce spune oficialul despre meciul ”câinilor” cu CFR Cluj
Andrei Nicolescu anunță noi transferuri la Dinamo: ”Vedem pe piața externă”. Ce spune oficialul despre meciul ”câinilor” cu CFR Cluj
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
”E clar vina lui Kopic!”. Antrenorul de la Dinamo este considerat principalul responsabil după colapsul de la Cluj
”E clar vina lui Kopic!”. Antrenorul de la Dinamo este considerat principalul responsabil după colapsul de la Cluj
”E clar vina lui Kopic!”. Antrenorul de la Dinamo este considerat principalul responsabil după colapsul de la Cluj
Gigi Becali a fost învins! Ce echipă din Superliga a câștigat licitația pentru Louis Munteanu: ”Ne-am pus de acord”
Gigi Becali a fost învins! Ce echipă din Superliga a câștigat licitația pentru Louis Munteanu: ”Ne-am pus de acord”
Gigi Becali a fost învins! Ce echipă din Superliga a câștigat licitația pentru Louis Munteanu: ”Ne-am pus de acord”

Cele mai citite

Gigi Becali a aruncat o sumă amețitoare pentru dedicații la nunta lui Ianis Hagi. Charalambous câștigă acești bani în 3 luni
Gigi Becali a aruncat o sumă amețitoare pentru dedicații la nunta lui Ianis Hagi. Charalambous câștigă acești bani în 3 luni
Diverse  |  15 Iulie 2024, 09:41
1.
Gigi Becali a aruncat o sumă amețitoare pentru dedicații la nunta lui Ianis Hagi. Charalambous câștigă acești bani în 3 luni
Cât au costat rochia soacrei lui Ianis Hagi și cea a Kirei Hagi + Simona Halep, brățară de aproape 50.000 de euro
Cât au costat rochia soacrei lui Ianis Hagi și cea a Kirei Hagi + Simona Halep, brățară de aproape 50.000 de euro
Diverse  |  15 Iulie 2024, 11:09
2.
Cât au costat rochia soacrei lui Ianis Hagi și cea a Kirei Hagi + Simona Halep, brățară de aproape 50.000 de euro
Soacra lui Ianis Hagi a întors imediat privirile la nunta lui Ianis cu Elena. Cum a fost surprinsă
Soacra lui Ianis Hagi a întors imediat privirile la nunta lui Ianis cu Elena. Cum a fost surprinsă
Diverse  |  14 Iulie 2024, 12:43
3.
Soacra lui Ianis Hagi a întors imediat privirile la nunta lui Ianis cu Elena. Cum a fost surprinsă
Ce recompensă uriașă oferă Putin pentru fiecare F-16 distrus. Rusia acuză că sunt ascunse în România
Ce recompensă uriașă oferă Putin pentru fiecare F-16 distrus. Rusia acuză că sunt ascunse în România
Ce recompensă uriașă oferă Putin pentru fiecare F-16 distrus. Rusia acuză că sunt ascunse în România
Pensionat la 59 ani are 6100 lei pensie la recalculare. Cum îl ajută indicele de corecție și grupele
Pensionat la 59 ani are 6100 lei pensie la recalculare. Cum îl ajută indicele de corecție și grupele
Pensionat la 59 ani are 6100 lei pensie la recalculare. Cum îl ajută indicele de corecție și grupele
Amenințări fără precedent la televiziunea rusă: Bucureștiul, lovit de rachete. De ce e nervos Putin?
Amenințări fără precedent la televiziunea rusă: Bucureștiul, lovit de rachete. De ce e nervos Putin?
Amenințări fără precedent la televiziunea rusă: Bucureștiul, lovit de rachete. De ce e nervos Putin?
Știri de ultimă oră din sport
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
SuperLiga   |  16 Iulie 2024, 18:30
Marius Șumudică îl taxează pe Costel Gâlcă, după neînțelegerile dintre el și Alex Mitriță: ”Nu mi se pare normal să vii și să spui că ești Dumnezeu”
Dennis Man rămâne! Salariul pe care îl va încasa românul la Parma
Dennis Man rămâne! Salariul pe care îl va încasa românul la Parma
Stranieri   |  16 Iulie 2024, 18:09
Dennis Man rămâne! Salariul pe care îl va încasa românul la Parma
Răzvan Lucescu are planuri mari pentru PAOK în acest sezon: ”Visul meu este să joc în grupele Champions League”
Răzvan Lucescu are planuri mari pentru PAOK în acest sezon: ”Visul meu este să joc în grupele Champions League”
Fotbal Internațional   |  16 Iulie 2024, 17:25
Răzvan Lucescu are planuri mari pentru PAOK în acest sezon: ”Visul meu este să joc în grupele Champions League”
Cum a fost surprins Maluma la finala Copa America. Cântărețul a răbufnit
Cum a fost surprins Maluma la finala Copa America. Cântărețul a răbufnit
Diverse   |  16 Iulie 2024, 16:32
Cum a fost surprins Maluma la finala Copa America. Cântărețul a răbufnit
Piovaccari a spus care sunt cei mai buni jucători de la FCSB: ”Bun, tânăr”
Piovaccari a spus care sunt cei mai buni jucători de la FCSB: ”Bun, tânăr”
Champions League   |  16 Iulie 2024, 16:16
Piovaccari a spus care sunt cei mai buni jucători de la FCSB: ”Bun, tânăr”
Ea este femeia din spatele campioanei naționale! Interviu emoționant pentru iAMsport: ”E greu, am două fete, dar n-am lipsit de la niciun antrenament al băieților, fie soare, fie ploaie!”
Ea este femeia din spatele campioanei naționale! Interviu emoționant pentru iAMsport: ”E greu, am două fete, dar n-am lipsit de la niciun antrenament al băieților, fie soare, fie ploaie!”
Diverse   |  16 Iulie 2024, 16:05
Ea este femeia din spatele campioanei naționale! Interviu emoționant pentru iAMsport: ”E greu, am două fete, dar n-am lipsit de la niciun antrenament al băieților, fie soare, fie ploaie!”
Cum s-a afișat Denis Alibec la nunta lui Ianis Hagi. Fotbalistul nu și-a uitat ochelarii de soare
foto Cum s-a afișat Denis Alibec la nunta lui Ianis Hagi. Fotbalistul nu și-a uitat ochelarii de soare
Diverse   |  16 Iulie 2024, 16:00
Cum s-a afișat Denis Alibec la nunta lui Ianis Hagi. Fotbalistul nu și-a uitat ochelarii de soare
UEFA a anunțat cea mai bună echipă a Campionatului European! Un român a votat alături de nume precum Rafa Benitez sau Fabio Capello
UEFA a anunțat cea mai bună echipă a Campionatului European! Un român a votat alături de nume precum Rafa Benitez sau Fabio Capello