Tavi Popescu, doar în tribune la meciul cu Sepsi. Cine l-a însoțit pe jucătorul FCSB-ului

Tavi Popescu a venit la stadion alături de partenera sa Galerie foto(19) Galerie foto (19 fotografii): Tavi Popescu, doar în tribune la meciul cu Sepsi. Cine l-a însoțit pe jucătorul FCSB-ului
Foto: iAMSport.ro/ Iosif Popescu  |   Tavi Popescu a venit la stadion alături de partenera sa

Vlad Nedelea , Iosif Popescu (video)   |   Publicat: 11.02.2024 21:15   |  Actualizat: 11.02.2024 22:03

Tavi Popescu (21 de ani) nu a putut fi recuperat de FCSB pentru jocul cu Sepsi Sfântu Gheorghe, după ce s-a accidentat în etapa trecută cu Farul. Mijlocașul roș-albaștrilor a venit la Arena Națională cu 45 de minute înainte de start.

Îmbrăcat într-o ținută sport, jucătorul a venit să-și susțină colegii alături de partenera sa Alina și de câțiva cunoscuți.

Gigi Becali a dezvăluit că cei doi ar urma să se căsătorească în următoarea perioadă. De asemenea, patronul roș-albaștrilor a mărturisit anul trecut că i-a dăruit un apartament.

Octavian Popescu a venit la stadion împreună cu partenera sa Alina

Tavi Popescu a fost lăudat de MM Stoica după jocul cu Farul

Octavian Popescu a fost lăudat de MM Stoica după prestația pe care a avut-o în duelul cu Farul Constanța.

”Octavian Popescu joacă, de foarte mult timp, din pregătiri. Îl doare foarte tare glezna, trebuia să se oprească, să iasă cel puțin o săptămână din antrenamente. Va face asta de mâine (n.r.- miercuri, 7 februarie), deci nu va intra cu Sepsi.

A jucat cu chinuri pentru că nu era Olaru și trebuia neapărat să joace el, ăsta e un sacrificiu imens. Și nu a jucat rău deloc, pasele lui sunt geniale, doar el poate da pasele astea la momentul ăsta, excepțional”, a spus MM Stoica pentru Orange Sport.

Echipe de start în FCSB- Sepsi

FCSB: Târnovanu - Pantea, Ngezana, Dawa, Radunovic - Olaru, Lixandru, Alhassan - Al. Băluță, Miculescu, Fl. Coman
Rezerve: A. Vlad - V. Crețu, Panțîru, Pandele, Luis Phelipe, Nana Antwi, Ov. Popescu, Radaslavescu
Antrenor: Elias Charalambous

Sepsi: R. Niczuly - Oroian, Kecskes, D. Ciobotariu, Dumitrescu - N. Păun - Kallaku, C. Matei, Aganovic, Fl. Ștefan - Safranko
Rezerve: D. Moldovan, R. Niczuly, M. Bălașa, Renta, J. Rodriguez, Rondon, Popsa, K. Varga, I. Gheorghe
Antrenor: Bernd Storck


Intră acum pe canalul iAM Sport de WhatsApp și afli instant toate știrile care contează!

Urmărește iAMsport.ro și pe Google News, Facebook sau YouTube. Zi de zi ai conținut de ultimă oră din lumea sportului.

Adaugă comentariu

Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.

OFICIAL | CFR Cluj a obținut semnătura fundașului croat
OFICIAL | CFR Cluj a obținut semnătura fundașului croat
OFICIAL | CFR Cluj a obținut semnătura fundașului croat
EXCLUSIV | Lasă Portugalia și vine în Liga 1. Fotbalistul a ajuns deja în România și e gata să semneze
EXCLUSIV | Lasă Portugalia și vine în Liga 1. Fotbalistul a ajuns deja în România și e gata să semneze
EXCLUSIV | Lasă Portugalia și vine în Liga 1. Fotbalistul a ajuns deja în România și e gata să semneze
OFICIAL | Dinamo aduce întăriri în defensivă din Austria
OFICIAL | Dinamo aduce întăriri în defensivă din Austria
OFICIAL | Dinamo aduce întăriri în defensivă din Austria
România nu a uitat de Ungaria înainte de debutul la EURO. Scandarea care s-a auzit pe străzile din Munchen
România nu a uitat de Ungaria înainte de debutul la EURO. Scandarea care s-a auzit pe străzile din Munchen
România nu a uitat de Ungaria înainte de debutul la EURO. Scandarea care s-a auzit pe străzile din Munchen
OFICIAL | Oțelul Galați transferă un jucător din Bulgaria
OFICIAL | Oțelul Galați transferă un jucător din Bulgaria
OFICIAL | Oțelul Galați transferă un jucător din Bulgaria
EXCLUSIV | De la EURO 2024, direct în Liga 1. Lovitura încercată pe piața transferurilor
EXCLUSIV | De la EURO 2024, direct în Liga 1. Lovitura încercată pe piața transferurilor
EXCLUSIV | De la EURO 2024, direct în Liga 1. Lovitura încercată pe piața transferurilor

Cele mai citite

Valentin Ceaușescu, după ce Mircea Lucescu l-a tot acuzat că a ajutat Steaua: ”Mi-am mai spus o dată părerea și nu am fost ascultat”
Valentin Ceaușescu, după ce Mircea Lucescu l-a tot acuzat că a ajutat Steaua: ”Mi-am mai spus o dată părerea și nu am fost ascultat”
Special  |  16 Iunie 2024, 10:50
1.
Valentin Ceaușescu, după ce Mircea Lucescu l-a tot acuzat că a ajutat Steaua: ”Mi-am mai spus o dată părerea și nu am fost ascultat”
EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
EURO 2024  |  16 Iunie 2024, 10:35
2.
EURO 2024: Programul complet al meciurilor, clasamente, rezultate și televizări. Aici ai tot ce trebuie să știi despre Campionatul European din Germania
Primul "conflict" în studioul PRO TV. Răducioiu, pus la punct de Reghecampf
Primul "conflict" în studioul PRO TV. Răducioiu, pus la punct de Reghecampf
EURO 2024  |  15 Iunie 2024, 11:25
3.
Primul "conflict" în studioul PRO TV. Răducioiu, pus la punct de Reghecampf
Pensionarii primesc adeverințele cu pensiile recalculate abia în iulie. Care e motivul întârzierii?
Pensionarii primesc adeverințele cu pensiile recalculate abia în iulie. Care e motivul întârzierii?
Pensionarii primesc adeverințele cu pensiile recalculate abia în iulie. Care e motivul întârzierii?
Fructul care scade colesterolul și reduce inflamația. Cât de des trebuie să-l mănânci?
Fructul care scade colesterolul și reduce inflamația. Cât de des trebuie să-l mănânci?
Fructul care scade colesterolul și reduce inflamația. Cât de des trebuie să-l mănânci?
Cât au contribuit pensionarii a căror pensie nu crește la recalculare? Când s-au pensionat? Exemple
Cât au contribuit pensionarii a căror pensie nu crește la recalculare? Când s-au pensionat? Exemple
Cât au contribuit pensionarii a căror pensie nu crește la recalculare? Când s-au pensionat? Exemple
Știri de ultimă oră din sport
Nicolae Stanciu, desemnat ”omul meciului” cu Ucraina: ”După nașterea fetițelor, este cea mai fericită zi” + ”V-am zis să credeți în noi”
Nicolae Stanciu, desemnat ”omul meciului” cu Ucraina: ”După nașterea fetițelor, este cea mai fericită zi” + ”V-am zis să credeți în noi”
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 18:26
Nicolae Stanciu, desemnat ”omul meciului” cu Ucraina: ”După nașterea fetițelor, este cea mai fericită zi” + ”V-am zis să credeți în noi”
Doi suporteri au intrat pe teren la România-Ucraina. Gestul făcut de Stanciu față de unul dintre ei
Corespondență EURO Doi suporteri au intrat pe teren la România-Ucraina. Gestul făcut de Stanciu față de unul dintre ei
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 18:19
Doi suporteri au intrat pe teren la România-Ucraina. Gestul făcut de Stanciu față de unul dintre ei
România – Ucraina 3-0! ”Tricolorii”, victorie istorică la EURO 2024!  Nicolae Stanciu, golul turneului
live blog România – Ucraina 3-0! ”Tricolorii”, victorie istorică la EURO 2024! Nicolae Stanciu, golul turneului
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 17:56
România – Ucraina 3-0! ”Tricolorii”, victorie istorică la EURO 2024! Nicolae Stanciu, golul turneului
Ce a scris presa din Ucraina după golul fenomenal marcat de Stanciu
Ce a scris presa din Ucraina după golul fenomenal marcat de Stanciu
Fotbal   |  17 Iunie 2024, 17:38
Ce a scris presa din Ucraina după golul fenomenal marcat de Stanciu
Jurnaliștii BBC, uluiți când au văzut ce a făcut Nicolae Stanciu: ”Magnific, fenomenal, glorios, minunat!”
Jurnaliștii BBC, uluiți când au văzut ce a făcut Nicolae Stanciu: ”Magnific, fenomenal, glorios, minunat!”
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 17:26
Jurnaliștii BBC, uluiți când au văzut ce a făcut Nicolae Stanciu: ”Magnific, fenomenal, glorios, minunat!”
Ce viteză a avut șutul de la golul înscris de Nicolae Stanciu în meciul cu Ucraina! A fost o adevărată ”rachetă”
Corespondență EURO Ce viteză a avut șutul de la golul înscris de Nicolae Stanciu în meciul cu Ucraina! A fost o adevărată ”rachetă”
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 16:45
Ce viteză a avut șutul de la golul înscris de Nicolae Stanciu în meciul cu Ucraina! A fost o adevărată ”rachetă”
Ce melodie s-a auzit pe Allianz Arena chiar înainte de România - Ucraina. Fanii români, în extaz. Momente superbe
Corespondență EURO Ce melodie s-a auzit pe Allianz Arena chiar înainte de România - Ucraina. Fanii români, în extaz. Momente superbe
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 16:13
Ce melodie s-a auzit pe Allianz Arena chiar înainte de România - Ucraina. Fanii români, în extaz. Momente superbe
Gică Hagi, mesaj pe Allianz Arena, înainte de România - Ucraina. Toți fanii români au început să-i strige numele
Corespondență EURO Gică Hagi, mesaj pe Allianz Arena, înainte de România - Ucraina. Toți fanii români au început să-i strige numele
EURO 2024   |  17 Iunie 2024, 15:55
Gică Hagi, mesaj pe Allianz Arena, înainte de România - Ucraina. Toți fanii români au început să-i strige numele
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Radu Mazăre s-a angajat după ce a ieşit din închisoare. Domeniul surprinzător în care va activa
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Top 10 legume pe care trebuie să le consumi zilnic. Pot fi incluse în orice dietă
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Calendarul anului şcolar 2024 - 2025. Lista completă a vacanţelor
Verdictul tranșant dat de maghiari după victoria superbă a României cu Ucraina
EURO 2024   |  20:39
Verdictul tranșant dat de maghiari după victoria superbă a României cu Ucraina
Moment amuzant în studioul PRO TV! Ciprian Marica, glume pe seama lui Raț după ce acesta a stat în ”box” cu Dan Șucu
EURO 2024   |  20:17
Moment amuzant în studioul PRO TV! Ciprian Marica, glume pe seama lui Raț după ce acesta a stat în ”box” cu Dan Șucu
Corespondență EURO Nicolae Stanciu a rămas idol în China. Surpriză mare pentru căpitanul României la finalul meciului cu Ucraina
EURO 2024   |  19:49
Nicolae Stanciu a rămas idol în China. Surpriză mare pentru căpitanul României la finalul meciului cu Ucraina
Ștefan Beldie știe de ce am bătut Ucraina
Editorialisti   |  19:04
Ștefan Beldie știe de ce am bătut Ucraina
live score Belgia – Slovacia, ACUM, pe iAMsport.ro. Gol anulat lui Lukaku
EURO 2024   |  19:02
Belgia – Slovacia, ACUM, pe iAMsport.ro. Gol anulat lui Lukaku
Stanciu, sângele nostru galben! România învinge Ucraina, scor 3-0, de o manieră entuziasmantă!
EURO 2024   |  18:49
Stanciu, sângele nostru galben! România învinge Ucraina, scor 3-0, de o manieră entuziasmantă!
Corespondență EURO Edi Iordănescu, mândru de jucători după succesul electrizant cu Ucraina: ”Este o victorie istorică. Aceasta este generația de...
EURO 2024   |  18:29
Edi Iordănescu, mândru de jucători după succesul electrizant cu Ucraina: ”Este o victorie istorică. Aceasta este generația de suflet”
Nicolae Stanciu, desemnat ”omul meciului” cu Ucraina: ”După nașterea fetițelor, este cea mai fericită zi” + ”V-am zis să...
EURO 2024   |  18:26
Nicolae Stanciu, desemnat ”omul meciului” cu Ucraina: ”După nașterea fetițelor, este cea mai fericită zi” + ”V-am zis să credeți în noi”