Etapa 10

13 articole

Cristiano Bergodi nu s-a putut opri din laude după victoria Rapidului cu CFR Cluj. Jucătorii pe care a ținut să-i remarce
SuperLiga   |  Redactia   |  25 Septembrie 2023, 23:46
Marius Bilașco, dezarmat după înfrângerea drastică din Giulești: ”Au fost multe momente în care am fost depășiți”
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  25 Septembrie 2023, 23:43
Ciprian Deac nu-și explică eșecul din Giulești și trage un semnal de alarmă: "La fotbal nu te așteaptă nimeni"
SuperLiga   |  Redactia   |  25 Septembrie 2023, 23:18
Cristiano Bergodi a "explodat" la golul 2 marcat de Rapid cu CFR Cluj. Italianul s-a descătușat și a oferit faza serii în Giulești
Fotbal   |  Redactia   |  25 Septembrie 2023, 22:40
Sepsi - FCSB 2-5! ”Roș-albaștrii” se impun categoric la Sfântu Gheorghe
SuperLiga   |  Redactia   |  24 Septembrie 2023, 21:06
Petrolul – Hermannstadt 0-0. A 5-a remiză în ultimele 6 etape pentru sibieni. Meciul, stricat de accidentarea înfiorătoare a lui Dragoș Iancu
SuperLiga   |  Redactia   |  24 Septembrie 2023, 17:05
Oltenii reclamă arbitrajul după egalul cu 'U' Cluj: "Var-ul nu există când e vorba de Craiova"
SuperLiga   |  Redactia   |  23 Septembrie 2023, 23:45
U Cluj - Universitatea Craiova 1-1. Gazdele câștigă un punct în prelungirile partidei, grație lui Dan Nistor
SuperLiga   |  Redactia   |  23 Septembrie 2023, 23:27
FC Botoșani – UTA  Arad 2-2. Egal scos de oaspeți în ultimele secunde
FC Botoșani – UTA Arad 2-2. Egal scos de oaspeți în ultimele secunde
Fotbal   |  Redactia   |  23 Septembrie 2023, 20:51
FC Voluntari - Poli Iași 1-2. Oaspeții, victorie cu emoții pe terenul ilfovenilor
SuperLiga   |  Redactia   |  23 Septembrie 2023, 15:40
Dinamo – Farul 0-2. ”Câinii”, al treilea eșec consecutiv fără gol marcat
SuperLiga   |  Redactia   |  22 Septembrie 2023, 20:58
FCU Craiova - Oțelul Galați 0-2. Dorinel Munteanu, la prima victorie în acest sezon
SuperLiga   |  Redactia   |  22 Septembrie 2023, 19:55