Etapa 24

4 articole

Moment unic în Superligă în acest secol. Motivul pentru care runda cu numărul 24 a fost specială
SuperLiga   |  George Drafta   |  06 Februarie 2024, 20:10
Rapid – Oţelul 2-1, pe iAMsport.ro. Giuleștenii încheie cu emoții partida, dar obțin trei puncte vitale!
SuperLiga   |  Redactia   |  03 Februarie 2024, 22:04
Petrolul - CFR Cluj 1-2. Ardelenii au dat lovitura incredibil în prelungiri! Paul Papp, ”decisiv” pentru oaspeți
SuperLiga   |  Redactia   |  03 Februarie 2024, 18:57
FC Botoșani - Poli Iași 2-1. Gazdele întorc rezultatul după pauză și părăsesc ultima poziție a clasamentului. Dinamo a devenit lanternă roșie
SuperLiga   |  Redactia   |  02 Februarie 2024, 19:07