Programul etapei a 4-a din play-off și play-out. Când se joacă CFR Cluj - FCSB
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  08 Aprilie 2024, 15:56
Liviu Ciobotariu, mulțumit de rezultat dar dezamăgit de jucători: ”Trebuie să ne schimbăm atitudinea şi nivelul de joc”
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  07 August 2023, 22:35
Sepsi Sf. Gheorghe - Oțelul Galați 1-1. Sepsi egalează în ultimele 10 minute de joc și își păstreaza seria de meciuri fără înfrângere
Fotbal   |  Redactia   |  07 August 2023, 17:44
U Cluj - Dinamo 1-1. Primul punct obținut de Burcă în acest sezon. Ardelenii s-au trezit în repriza secundă
SuperLiga   |  Redactia   |  05 August 2023, 20:20
FC Botoșani – FCU 1948 Craiova 0-1. Primele trei puncte ale lui Dică pe banca formației din Bănie
SuperLiga   |  Redactia   |  05 August 2023, 19:32
UTA Arad – Poli Iași 1-0.” Bătrâna Doamnă” obține prima victorie în SuperLigă
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  04 August 2023, 18:30