Marcel Birsan

8 articole

Dan Șucu, un car de nervi după derby: ”Rapid, singuri împotriva tuturor. Arbitraj pro FCSB”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  21 Aprilie 2024, 00:03
Cum s-a descurcat brigada din România delegată la Feyenoord - Roma 1-1. Radu Petrescu s-a aflat la centru
Europa League   |  Redactia   |  15 Februarie 2024, 23:14
Reacție acidă a unui fost jucător al Craiovei după duelul cu FCSB: ”Acum diferența se face în camera VAR”
Video
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Ianuarie 2024, 10:03
Penalty extrem de controversat primit de FCSB în duelul cu Universitatea Craiova! Verdictul specialistului: ”Nu putem intra în mintea lui”
SuperLiga   |  Redactia   |  28 Ianuarie 2024, 21:17
A fost aflat numele centralului delegat la meciul dintre Universitatea Craiova și FCSB. Gigi Becali l-a făcut praf în trecut pe central
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  25 Ianuarie 2024, 12:53
Budescu l-a ignorat pe Hagi și s-a luat de arbitrul Marcel Bîrsan: ”Am glezna toată tăiată și nu a dat niciun fault” Toate reacțiile de la Farul
SuperLiga   |  Robert Zanfir   |  30 Octombrie 2023, 22:40
A fost offside? Dinamo a dat lovitura la Sibiu, dar „câinii” au trecut de la extaz la agonie în doar 3 minute | FOTO
SuperLiga   |  Robert Zanfir   |  21 Octombrie 2023, 17:45
Arbitri români la centrul unor meciuri europene. Cine sunt cei doi centrali aleși de conducerea UEFA
Conference League   |  Mario Soare   |  01 August 2023, 11:45