”Noul Chivu” se ”călește” în Liga 2! Clubul său a refuzat deja trei oferte din Superligă: ”Va ajunge fotbalist mare!”
Liga 2   |  Radu Secoșan   |  08 Aprilie 2024, 20:50
România U20, remiză cu Italia U20 în fața a peste 7000 de oameni la Târgoviște
Echipa Națională   |  Redactia   |  21 Martie 2024, 20:05
România U20 pierde în ultimele minute cu Germania U20. Tinerii tricolori au arătat mult mai bine față de meciul cu Norvegia
Echipa Națională   |  Vlad Ionescu   |  17 Noiembrie 2023, 22:27
Convocări preliminare la naționalele U21 și U20 ale României. Stranierii pe care plănuiesc să se bazeze Pancu și Curelea
Echipa Națională   |  Vlad Ionescu   |  28 Octombrie 2023, 15:50
Degeaba au învins Anglia! România U20, umilită cu 5-0 de Norvegia, în Elite League
Echipa Națională   |  Vlad Ionescu   |  16 Octombrie 2023, 22:05
EXCLUSIV | Eugen Trică, fericit după ce fiul lui a ”răpus” Anglia. ”Rezultatul seriozității lui. Vine o generație puternică din spate”
Echipa Națională   |  Mișu Călin   |  12 Octombrie 2023, 21:19
Victorie mare pentru România U20. Tricolorii mici înving adversari de la Manchester United, Chelsea sau Tottenham
Echipa Națională   |  Radu Bordei   |  12 Octombrie 2023, 20:17
Lista preliminară a stranierilor convocați la România U21 și România U20 pentru partidele din octombrie
SuperLiga   |  Redactia   |  22 Septembrie 2023, 15:28