Trei detalii observate de reporterii iAMsport la amicalul Rapidului din Antalya. Aproape de bătaie + Jucătorul care a surprins
SuperLiga   |  George Drafta   |  06 Ianuarie 2024, 22:48
Rrahmani s-a întors pe teren după aproape trei luni! Kosovarul, înger și demon pentru Rapid
Fotbal   |  Silvian Bădulescu   |  06 Ianuarie 2024, 19:17
Festival de goluri în primul meci al Rapidului din cantonament. Cum s-au descurcat noile achiziții ale giuleștenilor în egalul cu locul 4 din a doua ligă a Turciei
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  06 Ianuarie 2024, 17:55
Rapid – Sakaryaspor 3-3. Conduși la pauză, giuleștenii revin în partea a doua însă ratează victoria
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  06 Ianuarie 2024, 17:48