Turul 3

5 articole

Învingători, dar ușor nemulțumiți. Ce au remarcat jucătorii de la CFR, după victoria cu Maccabi Petah Tikva: ”Asta e cel mai important”
Conference League   |  Denisa Ștefan   |  15 August 2024, 22:42
”Umilință severă!” Ludogoreț - Qarabag a fost 2-3 după 90 de minute, dar bulgarii au primit 4 goluri în prelungiri
Champions League   |  Redactia   |  14 August 2024, 10:22
Corvinul Hunedoara, adversar facil în turul 3 Europa League! Cu cine va juca în Conference League, în cazul unui eșec
Europa League   |  Gabriel Scarlat   |  22 Iulie 2024, 15:26
Cu cine se va duela FCSB dacă trece de Maccabi Tel Aviv în turul 2  Champions League. O echipă are 37 de titluri câștigate, iar cealaltă 21
Cu cine se va duela FCSB dacă trece de Maccabi Tel Aviv în turul 2 Champions League. O echipă are 37 de titluri câștigate, iar cealaltă 21
Champions League   |  Gabriela Gogu   |  22 Iulie 2024, 15:08
FCSB - Nordsjaelland 0-0. FCSB, fără șut pe poartă deși a jucat 30 de minute cu un om în plus. Danezii au lovit bara în prelungiri
Conference League   |  Mario Soare   |  10 August 2023, 23:26