video Bătaie în toată regula! Ultrașii din Peluza Sud Steaua au fost implicați
Galerie foto(2) Galerie foto (2 fotografii): Bătaie în toată regula! Ultrașii din Peluza Sud Steaua au fost implicați
Alina Popa | Publicat: 25.04.2025 00:02 | Actualizat: 25.04.2025 00:06
FC Argeș - Steaua, meci terminat cu scorul de 4-2 pentru gazde, a fost o partidă intensă în teren, dar și în tribune. Suporterii celor două echipe s-au luat la bătaie fără să stea pe gânduri.
Nu rata știrile, emisiunile și cele mai tari clipuri iAMsport.ro
Steaua s-a deplasat la Mioveni, pentru duelul din play-off-ul Ligii a doua cu FC Argeș, însă ”lupta” nu s-a dat doar în teren, ci și în tribune.
Suporterii celor două echipe au început să-și împartă pumni în toată regula. Conflictul ar fi plecat de la un susținător stelist, care a sărit gardul să se certe cu fanii celor de la FC Argeș.
Peluza Sud Steaua a fost implicată într-un nou scandal
Suporterii de la FC Argeș nu au putut sta locului, iar după ce l-au văzut pe fan au sărit gardul, pentru a se îndrepta spre el.
Restul steliștilor s-au implicat și ei, iar așa a început scandalul. Aceștia au fost calmați de către forțele de ordine care au intervenit.
Totuși, argeșenii au reușit să se impună cu scorul de 4-2. Aceștia au intrat cu 2-1 la pauză, iar în repriza secundă au profitat de faptul că au avut un om în plus.
Adaugă comentariu
Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.






Cele mai citite






