Mario Camora a răbufnit după încă un eșec al lui CFR Cluj: ”Suntem slabi, slabi, ăsta e adevărul”
Galerie foto (1 fotografii): Mario Camora a răbufnit după încă un eșec al lui CFR Cluj: ”Suntem slabi, slabi, ăsta e adevărul”
Cristian Stan | Publicat: 31.10.2025 23:24 | Actualizat: 01.11.2025 11:06
Mario Camora (38 de ani), căpitanul celor de la CFR Cluj, și-a tras la răspundere coechipierii după eșecul cu Dinamo, scor 1-2, din etapa 15 a SuperLigii.
Nu rata știrile, emisiunile și cele mai tari clipuri iAMsport.ro
CFR Cluj a venit în Capitală cu gândul la victorie, iar golul lui Emerllahu (min. 69) i-a adus un zâmbet mare pe buze lui Daniel Pancu.
Cu toate acestea, oaspeții au fost pedepsiți pe final, iar golurile lui Karamoko (min.90) și Soro (min. 90+2) au dus punctele în tabăra echipei lui Kopic.
Mario Camora, supărat după eșecul cu Dinamo
Un nou rezultat sub așteptări al vicecampioanei, iar Mario Camora nu s-a ferit de cuvinte la flash-interviu.
”Am avut ocazii clare de gol, nu putem să spunem că nu am avut ocazii. O echipă ca CFR să ia goluri de maniera asta în câteva minute... Trebuie să rămânem uniți și să o scoatem la capăt. Sper ca Mister să facă o treabă bună aici.
Mulți suntem, da, e complicat să faci un antrenament așa. Asta nu e treaba mea, trebuie să lucrăm mai mult. Asta e obligația mea, să o scoatem la capăt. O jumătate de sezon foarte proastă, ăsta e adevărul. Suntem slabi, slabi. Anii trecuți, atunci când aveam 1-0, nu mai luam gol”, a spus Mario Camora.
În runda următoare, CFR Cluj va juca în deplasare contra celor de la Unirea Slobozia.
Adaugă comentariu
Pentru a comenta, trebuie să fii logat. Dacă ai deja un cont, intră în cont aici. Daca nu ai cont, click aici pentru a crea un cont nou.






Cele mai citite






