Champions League

137 articole

Gigi Becali, apreciat de unde se aștepta mai puțin: ”În ce privește partea asta este de neegalat”
SuperLiga   |  George Drafta   |  04 Ianuarie 2024, 18:55
Champions League, etapa 4 | Bayern și Arsenal, victorioase. Manchester United, eșec cu FC Copenhaga. Programul complet
Champions League   |  Redactia   |  08 Noiembrie 2023, 23:59
Champions League, etapa 3 | PSG, victorie categorică împotriva Milanului. Dortmund, Barcelona și Manchester City au învins și ele
Champions League   |  Redactia   |  25 Octombrie 2023, 23:48
Champions League, etapa 3 | Real Madrid, Bayern Munchen și Arsenal obțin victorii importante. Toate rezultatele
Champions League   |  Redactia   |  24 Octombrie 2023, 23:53
Moment special pe Old Trafford, dedicat regretatului Sir Bobby Charlton. Imagini impresionante surprinse la partida dintre Manchester United și FC Copenhaga
Special   |  Redactia   |  24 Octombrie 2023, 22:16
EXCLUSIV | Campioana României debutează în UEFA Champions League. Benfica, cel mai puternic adversar din competiția europeană supremă: ”Am plecat cu gândul la calificare!”
Diverse   |  Silvian Bădulescu   |  24 Octombrie 2023, 20:16
Champions League | Rapid, egal dramatic cu Ferencvaros, în Ungaria. Româncele au ratat victoria pe final
Handbal   |  Redactia   |  30 Septembrie 2023, 20:54
Veste mare pentru FCSB. Bucureștenii trebuie să primească 1 milion de euro, anunță avocatul: "Acordul este valabil"
Fotbal Internațional   |  Vlad Ionescu   |  26 Septembrie 2023, 21:26
Ce se întâmplă la CSM? Dumitru Graur, despre problemele de la campioana României
Editorialisti   |  Dumitru Graur   |  25 Septembrie 2023, 17:54
CSM București, încă un eșec în grupele Champions League. Gyor s-a impus la București
Handbal   |  Redactia   |  23 Septembrie 2023, 19:16
Bukayo Saka a înscris la debutul său în Champions League, în minutul 8! De când nu mai marcase Arsenal în Liga Campionilor
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  20 Septembrie 2023, 23:50
Bellingham, din nou eroul lui Real Madrid! Englezul a marcat golul victoriei în prelungiri, la debutul său în Champions League pentru ”galactici”
Champions League   |  Vlad Ionescu   |  20 Septembrie 2023, 22:17
Champions League, etapa 1 | PSG, victorie cu Dortmund. Lazio, egal în ultimele secunde cu Atletico după un gol marcat de portar
Champions League   |  Redactia   |  19 Septembrie 2023, 23:59
CSM București, eșec în al doilea meci al grupelor Ligii Campionilor. Bietigheim s-a impus la 6 goluri
Handbal   |  Redactia   |  17 Septembrie 2023, 18:51
Bogdan Racovițan, autogol în play-off-ul Champions League. Românul și-a trimis mingea în proprie poartă la nici 10 minute de la start
Fotbal Internațional   |  Vlad Ionescu   |  23 August 2023, 08:22
AM MBEKELIT-O!
Editorialisti   |  Dumitru Graur   |  18 Iulie 2023, 23:55
Se clatină statuia antrenorului Hagi! Campioana României, criticată de foștii colegi ai ”Regelui”: ”De nerecunoscut!”
Champions League   |  Robert Zanfir   |  18 Iulie 2023, 23:22
Ei sunt cei mai rapizi zece jucători din UEFA Champions League! Vinicius și Mbappe n-au prins TOP 10 în care lider e un fundaș
Champions League   |  Redactia   |  14 Iulie 2023, 15:08
Farul va avea VAR la meciul cu Sheriff Tiraspol. UEFA extinde utilizarea arbitrajului video în toate competițiile europene intercluburi
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  11 Iulie 2023, 13:23
Ce vrea să îi demonstreze Alibec lui Hagi, după ce a ratat ambele cantonamente din această vară: ”Sunt gata de luptă!”
SuperLiga   |  Mario Soare   |  06 Iulie 2023, 13:51
EXCLUSIV | Verdictul lui Duckadam înaintea dublei dintre Farul și Sheriff: ”Ne e frică de toată lumea. Prima șansă o au ei”
Fotbal   |  Redactia   |  04 Iulie 2023, 08:54
Capodopera lui Guardiola. Cum a reușit tripla istorică în acest sezon
Fotbal Internațional   |  Mădălin Răureanu   |  12 Iunie 2023, 16:01
Guardiola câștigă un alt duel cu rivalul său de-o viață. Managerul de la Man City obține o nouă “triplă”
Champions League   |  Cristian Munteanu   |  11 Iunie 2023, 11:57
Lumea e  albastră! Dan Ștefănescu scrie despre finala câștigată de City, după ce a suferit ”all’italiana” în multe momente
Lumea e albastră! Dan Ștefănescu scrie despre finala câștigată de City, după ce a suferit ”all’italiana” în multe momente
Editorialisti   |  Dan Ștefănescu   |  11 Iunie 2023, 11:45
Guardiola, primul antrenor din istorie care reușește ”tripla” de două ori. Ce a spus după victoria cu Inter, din finala Ligii Campionilor
Champions League   |  Robert Zanfir   |  11 Iunie 2023, 00:37
Grealish a dat declarația serii după finala UCL: ”Am fost îngrozitor, dar nu îmi pasă!” Ce i-a spus lui Guardiola la final
Champions League   |  Redactia   |  11 Iunie 2023, 00:29
FOTO | Răzvan Burleanu, lângă Erdogan, patronul lui City și președintele Emiratelor Arabe în tribune la finala Ligii Campionilor
Champions League   |  Robert Zanfir   |  10 Iunie 2023, 23:18
Apariție istorică la finala City - Inter. Șeicul Mansour nu mai fusese de 13 ani la un meci al ”cetățenilor” | GALERIE FOTO
Champions League   |  Redactia   |  10 Iunie 2023, 23:11
Finala Ligii, ”răzbunare” pentru cel mai subestimat atacant? Dzeko: copilărie în război, trofee și sute de goluri
Champions League   |  Mădălin Răureanu   |  10 Iunie 2023, 13:03
Cum arătau programele UEFA când FCSB nu exista, iar Steaua domina Europa. Afișul tuturor finalelor Champions League, până la Manchester City - Inter
Champions League   |  Robert Zanfir   |  09 Iunie 2023, 14:19
Carlo Ancelotti a vorbit despre viitorul la Real Madrid. Învins de Manchester City, italianul a depășit un record istoric
Champions League   |  Robert Zanfir   |  18 Mai 2023, 07:40
Manchester City - Inter, finala Ligii Campionilor. Pep Guardiola a demolat campioana Europei și poate scrie istorie la Istanbul
Fotbal   |  Robert Zanfir   |  18 Mai 2023, 00:12
Guardiola, declarații controversate înaintea returului cu Real: „Asta e moștenirea mea”
Fotbal   |  Mădălin Răureanu   |  17 Mai 2023, 16:32
Șansă uriașă ratată de CFR Cluj, după ce a ieșit din lupta pentru titlu!
Fotbal   |  Mădălin Răureanu   |  16 Mai 2023, 12:23
Simone Inzaghi, după 2-0 cu Milan: „Ar fi trebuit să înscriem de cel puțin trei ori în prima repriză.”
Fotbal   |  Redactia   |  12 Mai 2023, 17:53