Euro 2023

11 articole

Ucraina U21, ultima ”semifinalistă” la EURO 2023, după ce a învins Franța U21
U21   |  Bogdan Silviu Răducan   |  03 Iulie 2023, 00:23
Croația U21 - România U21 0-0. Ștefan Târnovanu, eroul din ultima partidă a ”tricolorilor” la Euro 2023. România, fără gol marcat
Echipa Națională   |  Bogdan Silviu Răducan   |  27 Iunie 2023, 21:32
Marius Șumudică, replici acide la adresa ”tricolorilor mici”: ”Poate sunt deranjați că n-au mai mers prin vacanțe”
Echipa Națională   |  Daniela Nicolescu   |  24 Iunie 2023, 23:16
Emil Săndoi dă vina pe ghinion, după un meci dominat categoric de Ucraina U21: ”E dureros!” Reacții după eliminarea României de la Euro 2023
U21   |  Robert Zanfir   |  24 Iunie 2023, 21:31
România U21 – Ucraina U21 0-1. ”Eroul” Târnovanu, învins de un autogol în minutul 89! ”Tricolorii”, OUT de la Euro 2023
U21   |  Bogdan Silviu Răducan   |  24 Iunie 2023, 18:02
Putem să câștigăm! 5 motive de optimism pentru meciul România U21 - Ucraina U21
U21   |  Mădălin Răureanu   |  24 Iunie 2023, 13:19
Ne-au ciuruit! Cifrele meciului România U21 - Spania U21 arată horror
U21   |  Mădălin Răureanu   |  22 Iunie 2023, 11:17
”Tricolorii mici”. România - Spania 0-3, în primul meci de la EURO U21. Ibericii nu ne-au dat nicio speranță
U21   |  Bogdan Silviu Răducan   |  21 Iunie 2023, 23:37
Alexi Pitu vrea să dea lovitura la Euro 2023, cu naționala de tineret: ”Abia aștept începutul meciului!”
U21   |  Robert Zanfir   |  19 Iunie 2023, 22:49
Probleme la naționala de tineret înaintea debutului la Euro! Anunțul lui Emil Săndoi
Echipa Națională   |  Robert Zanfir   |  15 Iunie 2023, 20:34