Grupe

8 articole

UEFA a dat verdictul după meciurile din prima etapă a grupelor. Pe ce loc s-a clasat golul lui Stanciu în topul celor mai frumoase reușite
EURO 2024   |  George Drafta   |  22 Iunie 2024, 21:31
EURO 2024 | Grupa României pentru turneul final e completă. Programul partidelor și toate informațiile esențiale
Echipa Națională   |  George Drafta   |  27 Martie 2024, 00:33
Gică Craioveanu a început să râdă după ce a fost întrebat despre tragerea la sorți din Nations League: ”O să spună unul, altul că e o grupă incredibil de grea!”
Echipa Națională   |  Vlad Nedelea   |  09 Februarie 2024, 18:39
Emoții mari pentru națională peste două luni. România va fi implicată într-o nouă tragere la sorți. Care pot fi adversarele tricolorilor
Fotbal   |  George Drafta   |  04 Decembrie 2023, 10:47
Imaginea care face cât o mie de cuvinte! Edi Iordănescu a pus mâna pe trofeul la care visează toți românii
Fotbal   |  George Drafta   |  02 Decembrie 2023, 14:34
VIDEO | Edi Iordănescu, moment special trăit pe aeroport înaintea plecării spre Hamburg. Ce surpriză a avut
Echipa Națională   |  George Drafta   |  01 Decembrie 2023, 11:38
Programul complet al meciurilor din grupele Cupei României
Cupa României   |  Redactia   |  06 Septembrie 2023, 16:10
Momente dramatice în finala Campionatului European U21! Spania a ratat penalty în minutul 90+9, iar Anglia s-a impus cu 1-0. Totul despre cele petrecute la Euro 2023
U21   |  Mădălin Răureanu   |  08 Iulie 2023, 21:22