Jorge Martin

3 articole

I-a suflat victoria reprezentantului gazdelor. Campionul mondial en-titre, Francesco Bagnaia, s-a impus în Marele Premiu al Cataluniei
Moto   |  George Drafta   |  26 Mai 2024, 21:21
Jorge Martin câștigă sub steag roșu cursa de la Motegi. Spaniolul se apropie la doar trei puncte de Francesco Bagnaia
Moto   |  Cristian Munteanu   |  01 Octombrie 2023, 11:09
Martin l-a bătut pe Bagnaia la un clipit! Cursa de MotoGP al Germaniei a oferit unul dintre cele mai strânse finaluri din istorie. Distanța dintre Jorge Martin și Francesco Bagnaia a fost de doar 0.064 secunde.
Moto   |  Cristian Munteanu   |  19 Iunie 2023, 10:05