Live

18 articole

Olympiakos - Fiorentina 1-0. Nebunie la Atena! Grecii au pus mâinile în premieră pe un trofeu european. Surpriză uriașă în finala Conference League
SuperLiga   |  Redactia   |  30 Mai 2024, 00:41
Neil Lennon, prezentat oficial la Rapid: ”Trebuie să aducem o mentalitate diferită. Vreau profesionalism 24 de ore din 24”. Ce spune nord-irlandezul despre posibila plecare a lui Rrahmani
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  21 Mai 2024, 14:06
Dinamo - Csikszereda 2-0. Politic a marcat o dublă, iar ”câinii” au făcut un pas uriaș către salvare
SuperLiga   |  Redactia   |  20 Mai 2024, 21:56
Rapid - FCSB 2-0. Rapidiștii termină campionatul cu o victorie de orgoliu în fața rivalei
SuperLiga   |  Redactia   |  19 Mai 2024, 19:40
Farul - Universitatea Craiova 3-3. Revenire incredibilă a oltenilor! ”Marinarii” conduceau 3-0 în minutul 75, dar hat-trick-ul lui Mitriță i-a îngenuncheat
SuperLiga   |  Redactia   |  13 Mai 2024, 22:32
Sepsi - Rapid 3-2. O nouă înfrângere pentru giuleșteni, care sunt ”condamnați” să termine pe ultimul loc în play-off!
SuperLiga   |  Redactia   |  10 Mai 2024, 22:29
UTA - FCU Craiova 3-1. Spectacol făcut de gazde, iar oltenii sunt cu un pas în liga secundă
SuperLiga   |  Redactia   |  06 Mai 2024, 19:53
Petrolul - FC Botoșani 1-2. Oaspeții, aproape de salvarea de la retrogradare
SuperLiga   |  Redactia   |  29 Aprilie 2024, 19:33
Rapid - Sepsi 0-1. Covăsnenii au dat lovitura în ultimele secunde! Giuleștenii, patru înfrângeri din patru în play-off
SuperLiga   |  Redactia   |  15 Aprilie 2024, 22:30
FCU Craiova - Universitatea Craiova 1-2. Nicolo Napoli, învins la al 10-lea debut în Bănie! Gazdele conduceau la pauză
SuperLiga   |  Redactia   |  10 Martie 2024, 22:44
Universitatea Craiova - Rapid 1-1. Conduși la pauză, giuleștenii revin în repriza secundă și scot un punct în Bănie
SuperLiga   |  Redactia   |  04 Martie 2024, 22:00
FCSB - Petrolul 1-0. Liderul s-a depărtat la 13 puncte de Rapid, ploieștenii și-au luat adio de la play-off
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  03 Martie 2024, 21:58
Sepsi - Farul 0-1. ”Marinarii” au dat lovitura pe finalul confruntării! Covăsnenii au pierdut al patrulea meci la rând
SuperLiga   |  Redactia   |  19 Februarie 2024, 19:33
Voluntari - Hermannstadt 1-1. Dică, la un pas de înfrângere la debut
SuperLiga   |  Redactia   |  05 Februarie 2024, 17:05
U Cluj - UTA 1-3. Victorie fără emoții pentru oaspeți
SuperLiga   |  Redactia   |  04 Februarie 2024, 15:01
CFR Cluj - FC Voluntari 4-1. Debut excelent pentru Mutu pe banca ardelenilor după o repriză secundă catastrofală a oaspeților
SuperLiga   |  Redactia   |  29 Ianuarie 2024, 21:09
UTA - Sepsi 2-1. Victorie mare pentru echipa lui Mircea Rednic
SuperLiga   |  Redactia   |  27 Ianuarie 2024, 15:43
FC Hermannstadt - CFR Cluj 1-0. Oaspeții pierd șansa să ajungă pe prima poziție în SuperLiga
SuperLiga   |  Redactia   |  06 Noiembrie 2023, 22:50