Live Score

17 articole

UTA - FCU Craiova 3-1. Spectacol făcut de gazde, iar oltenii sunt cu un pas în liga secundă
SuperLiga   |  Redactia   |  20 Aprilie 2024, 16:44
Champions League, sferturi, manșa secundă | Barcelona – PSG 1-4 / Dortmund – Atletico Madrid 4-2
Champions League   |  Redactia   |  16 Aprilie 2024, 23:50
FC Botoșani - Poli Iași 2-1. Victorie uriașă pentru jucătorii pregătiți de Bogdan Andone!
SuperLiga   |  Redactia   |  30 Martie 2024, 17:21
Hermannstadt - Dinamo 3-0. Succes facil pentru sibieni
SuperLiga   |  Redactia   |  17 Martie 2024, 20:15
Petrolul - Universitatea Craiova 2-3. Oltenii își asigură matematic calificarea în play-off
SuperLiga   |  Redactia   |  29 Februarie 2024, 20:34
FC Botoșani - Sepsi 1-2. Victorie crucială pentru oaspeți în lupta pentru play-off
SuperLiga   |  Redactia   |  19 Ianuarie 2024, 18:53
UTA Arad - Universitatea Craiova 2-2. Remiză spectaculoasă pe Cluj Arena. Oltenii revin după ce au fost conduși cu 2-0
SuperLiga   |  Redactia   |  20 Decembrie 2023, 19:30
Poli Iași - FC Botoșani 1-1. Remiză în derby-ul Moldovei
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  18 Septembrie 2023, 20:39
Petrolul - Voluntari 0-2. Cu un om eliminat, ”lupii” cedează în două minute. Fanii au cerut demisia lui Florin Pîrvu
SuperLiga   |  Mario Soare   |  31 Iulie 2023, 17:40
Oțelul Galați - UTA Arad 1-1. Remiză în meciul de debut al acestui sezon al Superligii! Moldovenii au ratat un penalty pe final
SuperLiga   |  Mario Soare   |  14 Iulie 2023, 20:36