Martin

7 articole

Jorge Martin câștigă la Portimao! Dramă în ultimele tururi ale etapei din Portugalia
Moto   |  Cristian Munteanu   |  24 Martie 2024, 17:22
F. Bagnaia câștigă cursa din Qatar! Campionul mondial începe noul sezon MotoGP cu o victorie, așa cum l-a încheiat pe cel din 2023
Moto   |  Cristian Munteanu   |  10 Martie 2024, 20:25
Bagnaia este noul și vechiul campion mondial la MotoGP. Italianul a profitat de abandonul lui Jorge Martin
Moto   |  Cristian Munteanu   |  27 Noiembrie 2023, 12:01
“Bestia” Enea câștigă la Sepang! Crește diferența în clasamentul general, dintre Bagnaia și Jorge Martin
Moto   |  Cristian Munteanu   |  12 Noiembrie 2023, 14:55
Johann Zarco triumfă la Philip Island. Este prima victorie din carieră, la MotoGP, pentru riderul francez. Lupta pentru titlul mondial devine și mai palpitantă
Moto   |  Cristian Munteanu   |  21 Octombrie 2023, 11:04
Marc Marquez își ia adio de la Honda. A luat sfârșit unul dintre cele mai de succes parteneriate din istoria MotoGP. La ce echipă va merge spaniolul din 2024
Moto   |  Cristian Munteanu   |  04 Octombrie 2023, 22:04
J. Martin se apropie și mai mult de Bagnaia. Spaniolul a câștigat cursa de sprint de la Motegi, Japonia
Moto   |  Cristian Munteanu   |  30 Septembrie 2023, 11:02