Newcastle

16 articole

Reacția unui fost fotbalist din Premier League despre evoluția lui van de Ven: "Dacă era Drăgușin, era crucificat"
Premier League   |  Gabriel Scarlat   |  14 Aprilie 2024, 14:47
Rivalul pe post al lui Drăgușin, ridiculizat la ambele goluri ale lui Newcastle. 5 minute de coșmar pentru van de Ven
Premier League   |  George Drafta   |  13 Aprilie 2024, 16:26
A "comis-o" din nou. Starul de 70 de milioane de euro, prins că a pariat și pe meciuri din Anglia
Fotbal Internațional   |  Radu Bordei   |  28 Martie 2024, 20:55
Variantă surpriză pentru Liverpool! Ce antrenor din Premier League l-ar putea înlocui pe Klopp
Premier League   |  Vlad Ionescu   |  01 Martie 2024, 21:05
Boxing Day în Premier League! Manchester United a reușit o remontada spectaculoasă cu Aston Villa. Liverpool este noul lider după victoria împotriva lui Burnley
Premier League   |  Redactia   |  27 Decembrie 2023, 00:00
Se știu toate echipele calificate în optimile Champions League! PSG și Porto și-au asigurat ultimele bilete
Champions League   |  Redactia   |  13 Decembrie 2023, 23:59
Decizia luată de UEFA după mega scandalul din Champions League. Modificarea anunțată de forul european
Fotbal   |  George Drafta   |  30 Noiembrie 2023, 12:13
A fost scandal mare la PSG - Newcastle, după un final dramatic de meci. Fosta glorie a englezilor a ieșit la atac
Fotbal   |  George Drafta   |  29 Noiembrie 2023, 09:12
Champions League, etapa 5 | Mbappe salvează Parisul în prelungiri. Milan, la un pas de eliminare. Manchester City a revenit precum U Cluj, în Giulești
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  29 Noiembrie 2023, 00:06
Champions League, etapa 4 | AC Milan, victorie uriașă cu PSG. Barcelona, eșec surprinzător cu Șahtior. Rezultatele complete
Champions League   |  Redactia   |  07 Noiembrie 2023, 23:58
Răzvan Marin, varianta ideală pentru Newcastle? De ce consideră presa din Anglia că ar putea ajunge românul la cea mai bogată echipă din lume
Fotbal Internațional   |  Vlad Ionescu   |  28 Octombrie 2023, 14:23
Și francezii sunt exasperați de Istvan Kovacs! Presa din Hexagon l-a criticat pe centralul român
Fotbal Internațional   |  Laura Șoica   |  05 Octombrie 2023, 08:52
Champions League, etapa 2 | Newcastle, surpriza serii: 4-1 cu PSG! Porto - Barcelona 0-1, Dortmund - Milan 0-0. Toate rezultatele, AICI
Champions League   |  Redactia   |  05 Octombrie 2023, 00:04
Champions League, etapa 1 | PSG, victorie cu Dortmund. Lazio, egal în ultimele secunde cu Atletico după un gol marcat de portar
Champions League   |  Redactia   |  19 Septembrie 2023, 23:59
Premier League - Clasament actualizat și rezultate 2023-2024
Clasamente   |  Redactia   |  06 Iulie 2023, 08:05
Câți bani primește Newcastle pentru calificarea în Liga Campionilor. Suma este la jumătate fața de alte cluburi din Premier League
Fotbal   |  Vlad Ionescu   |  24 Mai 2023, 14:00