Ovidiu Hategan

11 articole

A venit reacția CCA după intrarea horror a lui Homawoo din partida Dinamo - Poli Iași
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  15 Aprilie 2024, 14:24
Cine o să arbitreze FCSB - Universitatea Craiova. Decizia o să îl mulțumească pe Gigi Becali
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  04 Aprilie 2024, 21:18
El e singurul arbitru român ce va fi prezent la Jocurile Olimpice de la Paris! Surpriză: Istvan Kovacs nu a fost ”convocat”
JO 2024   |  Cristian Stan   |  03 Aprilie 2024, 18:49
Arbitra română delegată la un sfert din Liga Campionilor. Feșnic și Hațegan fac parte din brigadă
Fotbal   |  Redactia   |  18 Martie 2024, 20:45
Arbitrul dorit de Gigi Becali va conduce derby-ul Rapid – FCSB: ”El ar fi cel mai bun pentru meciul ăsta”
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  06 Martie 2024, 11:04
Cum s-a descurcat brigada din România delegată la Feyenoord - Roma 1-1. Radu Petrescu s-a aflat la centru
Europa League   |  Redactia   |  15 Februarie 2024, 23:14
Incredibil! La scurt timp după ce a avut o prestație lamentabilă în Sepsi - U Craiova, a fost anunțat că Istvan Kovacs ar fi prins biletul la Euro: ”A fost promovat”
SuperLiga   |  Redactia   |  04 Februarie 2024, 21:07
Ovidiu Hațegan a întrerupt meciul dintre Dinamo și CFR Cluj în minutul 74. Cum au cinstit dinamoviștii memoria lui Cătălin Hîldan
SuperLiga   |  Robert Zanfir   |  08 Octombrie 2023, 23:20
Cine conduce de fapt arbitrajul românesc? iAMSport dezvăluie găștile de influență din cadrul CCA. Cine sunt favoriții lui Vassaras, cine e în război și care este poziția lui Alexandru Deaconu, căzut în dizgrație după un puci eșuat
SuperLiga   |  Victor Vrînceanu   |  26 Septembrie 2023, 19:44
Ovidiu Hațegan revine la „centru”: ”Fiecare zi e un bonus pentru mine!”
SuperLiga   |  Robert Zanfir   |  05 Iulie 2023, 20:15
Scandal între arbitrii înainte de meciul Farul-FCSB? Pe cine a desemnat CCA, spre dezamăgirea colegilor: “furnizează informații...contra unor articole care îl preaslăvesc.”
Fotbal   |  Alexia Ciobanu   |  18 Mai 2023, 15:42