Căutare după "Dinamo"

2934 articole

Jucătorii lui Dinamo își pierd speranțele: ”Mergem să prindem loc la baraj” / ”O să spun ce gândește toată lumea”
SuperLiga   |  Radu Secoșan   |  08 Aprilie 2024, 22:43
Oțelul - Dinamo 1-0. Gălățenii au dat lovitura în ultimele secunde! Un nou gol încasat de ”câini” în prelungiri
SuperLiga   |  Redactia   |  08 Aprilie 2024, 22:22
Incidente între suporteri înainte de Oțelul - Dinamo. A fost prins în centrul orașului și obligat să se dezbrace
SuperLiga   |  Gabriela Gogu   |  08 Aprilie 2024, 16:05
Vestea momentului înainte de Oțelul - Dinamo. Anunțul așteptat de fani a fost făcut: "Ar fi un vis frumos"
SuperLiga   |  Redactia   |  08 Aprilie 2024, 16:00
Mesajul celor de la Dinamo pentru Dorinel Munteanu înainte de meciul de la Galați: "Mereu am lăsat rivalitatea"
SuperLiga   |  Radu Bordei   |  08 Aprilie 2024, 15:23
Avertismentul lui Dorinel Munteanu înainte de Oțelul - Dinamo: "Se fac presiuni de la București"
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  08 Aprilie 2024, 14:45
Dinamo, nou termen în procesul insolvenței. Ce s-a discutat în sala de judecată și când se poate închide insolvența
SuperLiga   |  Radu Bordei   |  08 Aprilie 2024, 14:32
Dorinel Munteanu, lăudat de un fost jucător al lui Dinamo: "A făcut performanță cu bani puțini"
SuperLiga   |  Redactia   |  08 Aprilie 2024, 09:41
”Noi nu te înjurăm de copii. Te înjurăm doar de nevastă!” Chipciu dezvăluie o întâmplăre fabuloasă cu galeria lui Dinamo
SuperLiga   |  Daniela Nicolescu   |  08 Aprilie 2024, 08:00
Cristi Borcea îl face praf pe acționarul lui Dinamo: ”Ciocul mic!”
SuperLiga   |  Vlad Ionescu   |  07 Aprilie 2024, 21:18
Un jucător de la Dinamo are un salariu de 15.000 de euro pe lună: ”Se plătește și atât”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  06 Aprilie 2024, 17:47
Kopic, discurs dur înaintea partidei cu Oțelul: ”Nu cred că Dinamo are respectul pe care îl merită”. Ce a declarat Gnahore
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  06 Aprilie 2024, 14:48
Dinamo de atunci vs. Dinamo de acum. Diferență majoră la 12 ani distanță: ”Noi aveam prime în amicale!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  06 Aprilie 2024, 10:59
Dan Alexa, avertisment pentru Dinamo în direct: "Mi-aș dori să se se întample la fel"
SuperLiga   |  Vlad Ionescu   |  05 Aprilie 2024, 13:37
Alex Chipciu, poziție clară în scandalul pirotehnicelor: ”Ce fel de derby-uri ai mai avea?” Cuvinte frumoase despre rivalii de la Dinamo și Rapid: ”Nu ai cum să fii ipocrit”
SuperLiga   |  Radu Secoșan   |  04 Aprilie 2024, 20:19
A venit decizia Comisiei de Recurs din cadrul FRF! Veștile primite de Dinamo și UTA
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  04 Aprilie 2024, 19:06
Adi Popa: ”Mi-aș dori ca Dinamo să retrogradeze”. Ce ”urare” are pentru FCSB
SuperLiga   |  Gabriel Scarlat   |  04 Aprilie 2024, 15:08
Apariție-surpriză la conferința de presă a celor de la UTA Arad! Mircea Rednic a reacționat: ”Ce faceți, mă?”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  03 Aprilie 2024, 21:02
Fără precedent! Ultrașii Stelei și ai lui Dinamo au făcut front comun! După ce s-au bătut pe Arcul de Triumf, s-au pozat împreună și au transmis: ”Putem 'să mulțumim' jandarmeriei”
SuperLiga   |  Redactia   |  03 Aprilie 2024, 20:38
Primele cuvinte ale lui Dănuț Lupu după ce a aflat că va fi eliberat din închisoare
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  03 Aprilie 2024, 20:05
Costin Amzăr, criticat dur pentru ce a făcut după remiza cu Petrolul: ”Vorbește fără să gândească!”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  03 Aprilie 2024, 18:10
Dinamo, fără doi oameni pentru meciul cu Oțelul, de la Galați! Pe cine a eliminat Horațiu Feșnic în prelungirile partidei cu Petrolul
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  02 Aprilie 2024, 23:18
Dinamo merge ceas! ”Dulăii” s-au calificat în sferturile European League, după victoria cu Silkeborg
Handbal   |  Redactia   |  02 Aprilie 2024, 21:41
Andrei Nicolescu îl bagă în ședință pe un jucător de la Dinamo: ”A depășit limitele!” Ce spune despre posibilitatea de a îl sacționa pe acesta
SuperLiga   |  Daniela Nicolescu   |  02 Aprilie 2024, 21:16
Andrei Nicolescu, atac dezlănțuit după Dinamo - Petrolul 1-1: ”Toate sunt împotriva noastră!” / ”Tot timpul ne-au luat punctele”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  02 Aprilie 2024, 18:54
Premieră pentru un fotbalist de la Dinamo în meciul cu Petrolul! Jucătorul, bandajat la cap în timp ce se bucura la gol
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  02 Aprilie 2024, 18:16
Mircea Lucescu, prezent pe ”Arcul de Triumf”! Cum a putut să asiste ”Il Luce” la o partidă la care Dinamo a avut terenul suspendat
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  02 Aprilie 2024, 16:39
”10 minute”. Dan Capatos taxează ceea ce s-a întâmplat în finalul meciului Dinamo - Petrolul
Editorialisti   |  Dan Capatos   |  02 Aprilie 2024, 14:19
Răzvan Patriche, lider în orice moment! Ce a făcut fundașul lui Dinamo în momentul în care coechipierii săi celebrau reușita din meciul cu Petrolul
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  02 Aprilie 2024, 13:36
”Te-ai gândit să dai scăriță?” Cum a răspuns Gicu Grozav, după meciul cu Dinamo, la întrebarea reporterului
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  02 Aprilie 2024, 11:46
Analiza etapei 2 - play-off + play-out. FCSB și Universitatea Craiova rămân singurele formații cu maxim de puncte în play-off
SuperLiga   |  Alex Voicu   |  02 Aprilie 2024, 11:07
Viciere de rezultat la Dinamo - Petrolul? Mircea Lucescu: ”Nu trebuia penalty!” + Ce spune antrenorul despre revenirea în fotbalul românesc
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  01 Aprilie 2024, 23:42
Zeljko Kopic a taxat greșelile echipei sale din duelul cu Petrolul: ”N-am știut să gestionăm asta”
SuperLiga   |  Cătălin Stroia   |  01 Aprilie 2024, 23:29
Amzăr a criticat dur arbitrajul după remiza cu Petrolul: ”Au fost penibili. Mai bine să ne lase pe noi să ne arbitrăm” + Reproșuri la adresa lui Kopic
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  01 Aprilie 2024, 23:16
Conspirație contra lui Dinamo? Lupescu ia la țintă comisiile FRF: ”Nu știu dacă este decizie la comandă. Trebuie să se mai schimbe oamenii, unii sunt de 15 ani acolo”
SuperLiga   |  Radu Bordei   |  01 Aprilie 2024, 23:09
Florin Stîngă este nemulțumit după egalul cu Dinamo: ”Ne-am mulțumit cu puțin”. Ce au declarat Musi și Grozav
SuperLiga   |  Daniela Nicolescu   |  01 Aprilie 2024, 23:07
Final controversat la Dinamo - Petrolul. Brigada a stat 9 minute pentru a descifra faza din care au egalat ”lupii”. Motivare incredibilă a arbitrilor VAR
SuperLiga   |  Redactia   |  01 Aprilie 2024, 22:59
Dinamo- Petrolul 1-1. Final incredibil de meci! Petrolul a egalat după un penalty acordat la ultima fază. S-a stat 9 minute la VAR
SuperLiga   |  Redactia   |  01 Aprilie 2024, 22:34
Mici, dar răi! Derapaj al tinerilor petroliști la adresa rivalilor de la Dinamo
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  01 Aprilie 2024, 21:42
Fanii lui Dinamo nu au părăsit echipa la greu. Cum au ales să vadă meciul cu Petrolul
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  01 Aprilie 2024, 21:18
Se repetă modelul Dinamo! Partida UTA Arad - FC Botoșani se joacă cu spectatori în tribune
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  01 Aprilie 2024, 18:48
Copiii dau năvală pe Arcul de Triumf la Dinamo - Petrolul: ”Avem peste 500 de solicitări”
SuperLiga   |  Redactia   |  01 Aprilie 2024, 17:18
Cum a ratat unul dintre cei mai apreciați jucători de la Dinamo, ofertat de FCSB, un transfer în Spania: ”Erau discuții apropiate!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  01 Aprilie 2024, 15:47
Câți copii ar putea asista la Dinamo - Petrolul: ”Până în momentul de față, ăsta e numărul!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  31 Martie 2024, 14:31
Andrei Nicolescu, chemat în fața Comisiei de Disciplină de clubul care l-a ajutat în vară: ”A stat două zile la mine în birou. Le dai de mâncare și după aruncă cu noroi!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  31 Martie 2024, 12:08
Decizia luată de FC Voluntari după acuzațiile de blat ale lui Andrei Nicolescu: ”Mi se pare extrem de grav!”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  30 Martie 2024, 22:33
Mircea Rednic, prima reacție după ce UTA a fost penalizată drastic de Comisia de Disciplină din cadrul FRF: ”Era suficient!” Ce le dorește celor de la Dinamo
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  30 Martie 2024, 20:33
Zeljko Kopic nu a primit foarte bine vestea că Dinamo va juca fără aportul galeriei în play-out: ”Decizie aspră!”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  30 Martie 2024, 17:45
O să retrogradeze Dinamo după hotărârea Comisiei de Disciplină? Andrei Nicolescu: ”Suntem suficient de puternici să ducem bătălia aceasta şi s-o câştigăm”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  30 Martie 2024, 08:00
Oficialul lui Hermannstadt îl atacă pe Andrei Nicolescu după acuzațiile de blat: ”Vorbește mult și prost!”
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Martie 2024, 23:32
”Aberații!” Cum a reacționat Dani Coman după ce Andrei Nicolescu a acuzat-o de blat pe Hermannstadt: ”Dacă vom continua așa, probabil ne vom lupta cu Dinamo!”
SuperLiga   |  Radu Secoșan   |  29 Martie 2024, 21:39