Cupa României

Explorează cele mai noi informații despre Cupa României pe iamsport.ro. Citește știri, vezi rezultate, program și bucură-te de meciurile intense și emoționante din cadrul acestei competiții de fotbal.

Altele din Fotbal:

Paul Răducan anunță obiectivul lui FCU Craiova după remiza cu Dinamo, din grupele Cupei: ”Ne-ar onora!”
Cupa României   |  Robert Zanfir   |  26 Septembrie 2023, 23:21
Jucătorii olteni își propun câștigarea Cupei României: "E un obiectiv"
Cupa României   |  Laura Șoica   |  26 Septembrie 2023, 23:20
Faza grupelor din Cupa României. Dinamo - FCU 1948 Craiova 1-1. Oțelul, victorie cu 4-1 la Zalău. Farul, învinsă de Voluntari, 0-2
Cupa României   |  Redactia   |  26 Septembrie 2023, 23:12
Gică Hagi nu îi iartă pe jucătorii Farului după înfrângerea din Cupă: ”Bineînțeles că vom lua niște decizii”
Cupa României   |  Laura Șoica   |  26 Septembrie 2023, 22:12
FOTO EXCLUSIV | Dinamo, "abandonată" de suporteri la meciul cu FCU Craiova 1948. Câți fani au fost pe Arena Națională și cum arată imaginile triste pentru "Câini"
Cupa României   |  Mihai Alecu   |  26 Septembrie 2023, 22:02
Se anunță atmosferă de zile mari la FC Bihor - FCSB. Câte bilete au vândut gazdele pentru confruntarea cu vicecampioana: ”Au fost epuizate în primul minut”
Cupa României   |  Vlad Ionescu   |  26 Septembrie 2023, 09:30
Fotbalistul pentru care FCSB și Dinamo s-au luptat, gata de debutul pentru "roș-albaștri". Gigi Becali a făcut anunțul
Cupa României   |  Redactia   |  25 Septembrie 2023, 21:29
Reacția lui Andrei Nicolescu, după ce Dinamo a picat cu FCSB în grupele Cupei României și a anunțat obiectivul "Câinilor"
Cupa României   |  Redactia   |  06 Septembrie 2023, 16:48
Programul complet al meciurilor din grupele Cupei României
Cupa României   |  Redactia   |  06 Septembrie 2023, 16:10
Știm echipele calificate în grupele Cupei României. Surprize și în ultima zi a playoff-ului
Cupa României   |  Redactia   |  31 August 2023, 22:50
Alexandru Meszar, contestat dur de fanii UTA-ei. Mesajele suporterilor arădeni la meciul din Cupa României
Cupa României   |  Robert Zanfir   |  31 August 2023, 22:00
Ahmed Bani a recunoscut că a dat gol din greseală în meciul cu Metaloglobus: ”Voiam să centrez, nu am vrut să dau la poartă”
Cupa României   |  Vlad Ionescu   |  30 August 2023, 09:48
Concluziile lui Ovidiu Burcă după ce Dinamo a bătut-o pe Metaloglobus în minutul 90+4
Cupa României   |  Redactia   |  29 August 2023, 22:17
Decizie fără precedent a FRF-ului în privința Supercupei României. Regula care se va schimba
Cupa României   |  Vlad Ionescu   |  29 August 2023, 18:46
Dinamo știe unde va juca meciul din Cupa României cu Metaloglobus + "Adio" Arcul de Triumf: "Câinii" vor avea o nouă casă
Cupa României   |  Redactia   |  27 August 2023, 12:39
Probleme înainte de debutul lui Dinamo în Cupa României. Meciul cu Metaloglobus ar putea fi decis la "masa verde"
Cupa României   |  Bogdan Silviu Răducan   |  25 August 2023, 22:25
FRF a folosit o nouă denumire pentru Steaua. Ce nume a utilizat la tragerea la sorți pentru play-off-ul Cupei României
Cupa României   |  Redactia   |  23 August 2023, 14:02
Tragerea la sorți a Cupei României Betano: Dinamo și CSA Steaua, adversari accesibili
Cupa României   |  Vlad Ionescu   |  23 August 2023, 10:09
Cupa Romaniei, faza de calificare. Chindia și Steaua au reușit victorii importante
Cupa României   |  Redactia   |  16 August 2023, 21:54