Conference League

165 articole

Ce au scris jurnaliștii din Ungaria după partidele din Europa ale Corvinului, CFR-ului și Craiovei: ”Părea să aibă șanse mai mari, dar nu a câștigat”
Europa League   |  Gabriel Scarlat   |  26 Iulie 2024, 19:00
Costel Gâlcă nu și-a pierdut speranțele după eșecul cu Maribor: ”Nu e imposibil să întoarcem rezultatul”
Conference League   |  Redactia   |  26 Iulie 2024, 00:36
Penalty neacordat pentru CFR Cluj în duelul cu Neman Grodno? Verdictul lui Ilie Dumitrescu: ”E clar”
Conference League   |  Redactia   |  25 Iulie 2024, 23:56
Balaj a confirmat transferul de la CFR: ”Șanse foarte mari să plece!”. Ce spune despre varianta Pitu și remiza cu Neman Grodno
Conference League   |  Radu Secoșan   |  25 Iulie 2024, 23:25
Fotbaliștii lui CFR Cluj critică UEFA după 0-0 cu Neman: ”Mi se pare foarte ciudat” / ”Este dificil”
Conference League   |  Cristian Stan   |  25 Iulie 2024, 22:58
Dan Petrescu, după remiza cu o formație din Belarus: ”Știam că va fi meci greu” / ”Posibil să fie penalty-uri la retur!”
Conference League   |  Redactia   |  25 Iulie 2024, 22:55
CFR Cluj - Neman 0-0. Pas greșit pentru vicecampioana României
Conference League   |  Redactia   |  25 Iulie 2024, 22:27
Universitatea Craiova, în inferioritate numerică din minutul 30 al duelului cu Maribor! De ce a fost eliminat Maldonado
Conference League   |  George Drafta   |  25 Iulie 2024, 22:15
Universitatea Craiova, fără sponsor principal la duelul cu Maribor! Ce mesaj a apărut pe tricourile oltenilor
Conference League   |  Radu Secoșan   |  25 Iulie 2024, 21:48
Fotbalistul de abia plecat de la Dinamo, hat-trick în Europa! Fostul jucător de la Botoșani a pasat decisiv la una dintre reușite
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  25 Iulie 2024, 20:47
Unde se văd la TV cele 3 meciuri de joi ale echipelor românești în cupele europene. Surpriză: ce post va difuza partida Craiovei
SuperLiga   |  George Drafta   |  25 Iulie 2024, 19:52
Cum este văzută Corvinul de echipele din Europa. Toni Heleșteanu și o experiență trăită la tragerea la sorți: ”Așa mi-au zis”
Europa League   |  Cătălin Stroia   |  23 Iulie 2024, 10:33
CFR Cluj și Universitatea Craiova și-au aflat posibilele adversare din turul 3 preliminar Conference League
Conference League   |  Cristian Stan   |  22 Iulie 2024, 15:28
Universitatea Craiova și-a aflat adversara din turul 2 preliminar al Conference League. Pe cine vor întâlni oltenii în drumul spre faza finală a competiției
Conference League   |  George Drafta   |  19 Iulie 2024, 17:00
Regula de arbitraj introdusă la EURO 2024 devine obligatorie în cupele europene
Fotbal   |  Bogdan Silviu Răducan   |  05 Iulie 2024, 15:36
UTA Arad, încă o înfrângere în cantonamentul din Slovenia
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  28 Iunie 2024, 22:06
Unde va juca CFR Cluj returul cu Neman Grodno, din turul 2 preliminar al Conference League
Conference League   |  Cristian Stan   |  26 Iunie 2024, 18:34
Mihai Rotaru îi face echipă tare lui Gâlcă pentru noul sezon! Oltenii mai bifează două transferuri
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  21 Iunie 2024, 22:32
Olympiakos - Fiorentina 1-0. Nebunie la Atena! Grecii au pus mâinile în premieră pe un trofeu european. Surpriză uriașă în finala Conference League
SuperLiga   |  Redactia   |  30 Mai 2024, 00:41
Adrian Mutu își susține fosta echipă în finala Conference League: ”Sper ca actualii jucători să se revanșeze și să meargă până la capăt”
Conference League   |  Gabriel Scarlat   |  29 Mai 2024, 17:04
Ce adversari ar putea întâlni echipele românești în cupele europene. Corvinul Hunedoara nu e cap de serie în Europa League
SuperLiga   |  Cătălin Stroia   |  27 Mai 2024, 10:00
Mihai Rotaru este nemulțumit după barajul cu U Cluj: ”Ce se întâmplă e împotriva naturii. Este o anomalie”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  27 Mai 2024, 08:54
Gâlcă, mulțumiri speciale pentru omul care a trimis Universitatea Craiova în Conference League:  "Fabulos"
Gâlcă, mulțumiri speciale pentru omul care a trimis Universitatea Craiova în Conference League: "Fabulos"
SuperLiga   |  George Drafta   |  26 Mai 2024, 23:49
Sabău, verdict clar: "Joc bun, însă un eșec". A vorbit de transferuri: "Pleacă. Nu gândim cu inima"
SuperLiga   |  Mihai Alecu   |  26 Mai 2024, 23:28
Universitatea Craiova - ”U” Cluj 1-1 (5-4 d.l.d.). Final dramatic în Bănie, soldat cu victoria gazdelor
SuperLiga   |  Redactia   |  26 Mai 2024, 22:58
DRAMATIC: gol anulat pentru Craiova, urmat de penalty pentru U Cluj. Final nebun în Bănie
SuperLiga   |  George Drafta   |  26 Mai 2024, 22:54
Sâmbătă coechipieri, duminică adversari. Pregătire specială pentru Costel Gâlcă înaintea barajului de Europa: "O să mă încarc cu energie de aici"
Diverse   |  George Drafta   |  20 Mai 2024, 18:42
Ioan Ovidiu Sabău recunoaște interesul pentru jucătorul de la FCSB: "Îl vreau"
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  20 Mai 2024, 11:30
Când aflăm ultima reprezentantă a României în cupele europene. Meciul dintre Universitatea Craiova și Universitatea Cluj a fost programat
SuperLiga   |  George Drafta   |  19 Mai 2024, 18:54
Oțelul Galați - U Cluj 0-2. ”Șepcile roșii” trec de Oțelul și joacă ultimul act pentru Conference League cu Universitatea Craiova
SuperLiga   |  Redactia   |  19 Mai 2024, 16:29
Incredibil! Mesajul unui finanțator din Superligă pentru Corvinul: ”Ar fi frumos să renunțe la cupele europene, pentru România”
SuperLiga   |  Radu Secoșan   |  19 Mai 2024, 00:13
Dan Petrescu, atac subtil la rivala din oraș: ”Nu văd rostul”
SuperLiga   |  Cătălin Stroia   |  17 Mai 2024, 21:41
Au fost decise finalele Europa și Conference League! Bayer Leverkusen, o nouă minune
Europa League   |  Redactia   |  10 Mai 2024, 00:02
Fiorentina o elimină pe FC Bruges și se califică în finala Conference League
Conference League   |  Redactia   |  08 Mai 2024, 21:56
Patronul Craiovei a dezvăluit strategia oltenilor din această vară: "Avem salarii peste media campionatului portughez"
SuperLiga   |  George Drafta   |  07 Mai 2024, 23:20
Am putea rămâne fără baraje în finalul sezonului de Superligă! Situația inedită care poate da peste cap toate calculele de până acum
SuperLiga   |  George Drafta   |  06 Mai 2024, 10:23
Xabi Alonso l-a ”răpus” și pe De Rossi. Rezultatele serii din Europa League și Conference League sunt AICI
Fotbal Internațional   |  Cristian Stan   |  03 Mai 2024, 00:02
9 cluburi au primit licența pentru cupele europene. Oțelul este printre ele. Ce se întâmplă cu cei de la Corvinul
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  26 Aprilie 2024, 14:15
O formație din Superliga atacă Europa: ”Avem nevoie de 5-6 jucători!”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  25 Aprilie 2024, 18:27
Răzvan Lucescu nu este supărat după eliminarea din Conference League
Conference League   |  Gabriel Scarlat   |  19 Aprilie 2024, 22:23
Fanii lui PAOK, victimele autorităților belgiene la meciul din Conference League! Ce s-a întâmplat la duelul cu Club Brugge
Conference League   |  Gabriel Scarlat   |  12 Aprilie 2024, 20:39
Răzvan Lucescu, încrezător după Bruges – PAOK 1-0: ”Nu s-a hotărât nimic!”
Conference League   |  Vlad Ionescu   |  12 Aprilie 2024, 12:29
Răzvan Lucescu, înfrângere contra lui Brugge în sferturile Conference League. Ce s-a întâmplat în Europa League. Toate rezultatele serii, AICI
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  12 Aprilie 2024, 00:01
S-au aflat sferturile Europa League și Conference League. Răzvan Lucescu, adversar accesibil în drumul spre semifinală
Europa League   |  Vlad Ionescu   |  15 Martie 2024, 16:25
Răzvan Lucescu, calificare spectaculoasă în sferturile Conference League! Bayer Leverkusen, victorie dramatică în Europa League. Rezultatele serii, AICI
Conference League   |  Cristian Stan   |  14 Martie 2024, 23:59
Istvan Kovacs, la centru la un duel de top din Europa League! Radu Petrescu arbitrează Club Brugge - Molde
Europa League   |  Redactia   |  12 Martie 2024, 14:01
PAOK și Răzvan Lucescu, învinși în turul optimilor Conference League! Roma și Liverpool sunt cu un picior în sferturile Europa League. Toate rezultatele serii
Fotbal Internațional   |  George Drafta   |  08 Martie 2024, 00:04
BREAKING NEWS | Sancțiunea dictată de UEFA pentru Gigi Becali după ce patronul FCSB a declarat că a pariat la meciul cu Nordsjaelland
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  02 Martie 2024, 13:04
Faza serii în cupele europene! Ultrașii lui Legia, lovitură grea pentru UEFA: ”Surpriză, nenorociților!”
Conference League   |  Cristian Stan   |  23 Februarie 2024, 11:22
AC Milan, calificată în optimile Europa League, deși a pierdut cu Rennes. Galatasaray a suferit o eliminare șoc. Toate rezultatele din Europa și Conference League
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  22 Februarie 2024, 23:59
Se știe prima echipă calificată în optimile Conference League! Formația care a umilit-o pe FCSB în 2011 a reușit surpriza
Conference League   |  Redactia   |  21 Februarie 2024, 23:16