Fc Voluntari

204 articole

Ștefan Beldie: Ce se întâmplă cu Nicolae Dică?
Editorialisti   |  Ștefan Beldie   |  14 Martie 2024, 18:27
Nicolae Dică regretă că a pregătit-o pe FC Voluntari: ”Îmi reproşez că m-am dus”. Nici conducerea ilfovenilor nu a scăpat de critici pentru că l-a demis după doar 7 meciuri
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  13 Martie 2024, 21:48
E gata! Florin Pîrvu revine în Superligă: ”Este adevărat, e noul nostru antrenor”
SuperLiga   |  Daniela Nicolescu   |  12 Martie 2024, 20:42
Basarab Panduru a analizat lupta la retrogradare. Ce șanse îi dă lui Dinamo
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  12 Martie 2024, 14:36
Ioan Ovidiu Sabău, izbucnire nervoasă după ce U Cluj a ratat dramatic prezența în play-off. Cum a fost surprins la finalul meciului cu FC Voluntari
SuperLiga   |  George Drafta   |  08 Martie 2024, 22:19
Farul și Sepsi sunt în play-off. Calificare dramatică a covăsnenilor. U Cluj n-a putut să bată Voluntariul. Toate echipele calificate
SuperLiga   |  Redactia   |  08 Martie 2024, 22:07
Cum își motivează Sabău jucătorii înaintea meciului decisiv pentru calificarea în play-off: "Pentru noi este ca și cum am câștiga un campionat!"
SuperLiga   |  George Drafta   |  07 Martie 2024, 19:01
Sepsi - Voluntari 4-0. Victorie fără emoții pentru covăsneni, care speră la un loc în play-ff
SuperLiga   |  Redactia   |  04 Martie 2024, 19:08
Mihai Stoica susține că l-a oprit pe Gigi Becali din a face o schimbare în prima repriză din meciul cu FC Voluntari: ”I-am zis că nu se poate așa ceva!”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  03 Martie 2024, 08:00
Ilie Dumitrescu, încântat de un jucător al FCSB în succesul cu FC Voluntari. Cum a comentat lupta la titlu
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  02 Martie 2024, 10:20
Gigi Becali vrea să transfere un jucător de la FC Voluntari și i-a cerut detalii inclusiv lui Nicolae Dică
SuperLiga   |  Redactia   |  02 Martie 2024, 09:12
Mihai Stoica, ”înțepături” la adresa rivalelor FCSB în lupta la titlu: ”Supărare mare”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  02 Martie 2024, 08:03
Gigi Becali nu are milă nici de favoriți. Jucătorul care l-a supărat la meciul cu Voluntari. ”E preferatul meu, dar acum e război”
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  01 Martie 2024, 12:32
Nicolae Dică, după eșecul împotriva fostei echipe, FCSB: ”70% din meci am fost mai buni. Ne-au bătut în 5 minute prin Coman”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  29 Februarie 2024, 23:50
Elias Charalambous, mesaj pentru Sebastian Colțescu după victoria FCSB-ului cu FC Voluntari: "E o legendă, merită respect"
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 23:38
Nicolae Dică, OUT de la Voluntari? Detaliul observat la eșecul cu FCSB. Tehnicianul este și pe lista celor de la FCU Craiova 1948
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 23:30
FC Voluntari - FCSB 1-2. Victorie cu emoții pentru oaspeți, după ce ilfovenii au condus la pauză
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 23:08
Coman show. Andrei Ciobanu, după ce FCSB a bătut-o pe FC Voluntari
Editorialisti   |  Andrei Ciobanu   |  29 Februarie 2024, 22:59
7 lucruri de la FC Voluntari - FCSB care nu s-au văzut la TV
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 22:59
Sebastian Colțescu l-a eliminat pe Mihai Pintilii și i-a transmis un mesaj acid. Momente tensionate la FC Voluntari - FCSB
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 22:11
Momente de confuzie înainte de FC Voluntari - FCSB. Băieții lui Charalambous au blocat accesul ilfovenilor în stadion
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 20:23
Surprizele pregătite de Dică și Charalambous pentru FC Voluntari - FCSB. Echipele de start
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  29 Februarie 2024, 20:10
Andrei Nicolescu, solicitare către CCA: ”Să facă așa etapă de etapă, în cel mult 48 de ore”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  29 Februarie 2024, 17:34
FC Voluntari, lovită de COVID înainte de meciul cu FCSB? Detalii de ultim moment
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  28 Februarie 2024, 23:28
Kyros Vassaras recunoaște o greșeală majoră de arbitraj în Dinamo - FC Hermannstadt
SuperLiga   |  Vlad Ionescu   |  28 Februarie 2024, 21:27
Arbitrul care i-a anulat lui Florinel Coman ”bijuteria” în duelul cu CFR Cluj, delegat la FCSB - FC Voluntari: ”E clară treaba!”
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  28 Februarie 2024, 16:29
MM Stoica a răbufnit și face acuzații grave la adresa CCA: "Nu-mi vine să cred cât de idioți ne cred unii"
SuperLiga   |  Redactia   |  27 Februarie 2024, 16:14
Ivaylo Petev a criticat dur arbitrajul după victoria cu FC Voluntari: ”Să fie trimiși la liga a treia sau a patra”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  26 Februarie 2024, 22:51
Nicolae Dică anunță că a descoperit noua "perlă" a Ligii 1: "Se vinde pe bani mulți"
SuperLiga   |  Redactia   |  26 Februarie 2024, 22:36
Universitatea Craiova - FC Voluntari 2-1. Dramatism până la final în Bănie
SuperLiga   |  George Drafta   |  26 Februarie 2024, 22:03
Sorin Cârțu a prefațat meciul Universității Craiova cu FC Voluntari: ”A treia oară e idioțenie”
SuperLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  22 Februarie 2024, 14:24
Mircea Rednic, întrebat direct de calificarea în play-off, după ce UTA a ajuns la 1 punct de locul 6
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  17 Februarie 2024, 16:51
Nicolae Dică recunoaște superioritatea UTA-ei după eșecul suferit de FC Voluntari: "Știm acest lucru"
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  17 Februarie 2024, 16:40
FC Voluntari - UTA 0-1. Arădenii au dat lovitura pe final și s-au apropiat la un punct de play-off! Dică, fără victorie în trei meciuri la noua echipă
SuperLiga   |  Redactia   |  17 Februarie 2024, 15:51
Petrolul învinge în prelungiri, însă Florin Pîrvu se declară nemulțumit. Ce l-a supărat după victoria cu Poli Iași
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  16 Februarie 2024, 19:41
Fostul jucător de la FCSB semnează cu UTA în ultima zi de mercato
SuperLiga   |  Redactia   |  12 Februarie 2024, 10:56
Nicolae Dică nu este foarte mulțumit după egalul cu Iași: ”Toate echipele care intră în play-out vor avea emoții”
SuperLiga   |  Vlad Ionescu   |  10 Februarie 2024, 17:52
Leo Grozavu, replică dură pentru fani după egalul cu Voluntari : ”Nu țin minte să fi văzut la Iași meciuri de Liga Campionilor”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  10 Februarie 2024, 17:35
Marius Măldărășanu le bate obrazul jucătorilor tineri: ”Tot ceilalți aleargă mai mult”
SuperLiga   |  Redactia   |  05 Februarie 2024, 19:45
Dezvăluiri halucinante la finalul partidei! Szabolcs Kovacs l-a amenințat pe un jucător: "Te execut!"
SuperLiga   |  Redactia   |  05 Februarie 2024, 19:42
După Istvan Kovacs, a venit rândul lui Szabolcs Kovacs să "fure" lumina reflectoarelor. Decizia controversată luată care a stabilit rezultatul final de la Voluntari - Hermannstadt
SuperLiga   |  Redactia   |  05 Februarie 2024, 19:19
Gică Stan, omul care a lansat sloganul "viața mea o împart alături de Voluntari", omagiat cu o scenografie specială. Imaginile momentului din Liga 1
SuperLiga   |  George Drafta   |  05 Februarie 2024, 18:20
Voluntari - Hermannstadt 1-1. Dică, la un pas de înfrângere la debut
SuperLiga   |  Redactia   |  05 Februarie 2024, 17:05
Unul dintre cei mai promițători fotbaliști din Superligă, tot mai aproape de revenire! Poate intra pe teren din luna martie: ”Mă antrenez cu echipa!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  05 Februarie 2024, 14:45
Nicolae Dică și-a setat un obiectiv ambițios la FC Voluntari: ”Cred în treaba asta”
SuperLiga   |  Cristian Stan   |  01 Februarie 2024, 19:20
OFICIAL | Nicolae Dică a semnat și revine în Liga 1
SuperLiga   |  Vlad Nedelea   |  31 Ianuarie 2024, 21:14
OFICIAL | Demiteri în masă în Liga 1! Echipa care a decis să se despartă de antrenor după eșecul drastic din runda trecută
SuperLiga   |  Redactia   |  31 Ianuarie 2024, 19:32
Fostul internațional l-a ironizat pe fotbalistul care a deschis drumul spre victorie al echipei lui Mutu: "Credea că e la CFR Cluj în continuare"
SuperLiga   |  George Drafta   |  30 Ianuarie 2024, 11:12
"Am rămas blocați". Momentul care a decis partida din Gruia a lăsat fără cuvinte tabăra ilfoveană
SuperLiga   |  George Drafta   |  29 Ianuarie 2024, 22:45
Adrian Mutu speră la titlu după debutul victorios de la CFR Cluj + Jucătorul remarcat: "Fotbalist emblematic"
SuperLiga   |  Redactia   |  29 Ianuarie 2024, 22:39
CFR Cluj - FC Voluntari 4-1. Debut excelent pentru Mutu pe banca ardelenilor după o repriză secundă catastrofală a oaspeților
SuperLiga   |  Redactia   |  29 Ianuarie 2024, 21:09