Meci

69 articole

Olympique Marseille a găsit vinovatul eliminării din preliminariile UCL. Un român ar fi principalul responsabil
Champions League   |  Mario Soare   |  17 August 2023, 10:54
Manchester City - Sevilla 1-1 (5-4 d.l.d.). "Cetățenii" se impun și își adjudecă Supercupa Europei
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  16 August 2023, 23:44
Marea supriză a FCSB-ului pentru Nordsjaelland! Cine e puștiul de 17 ani din lotul roș-albaștrilor:  ”Nu înțeleg cum poate fi atât de bun!”
Marea supriză a FCSB-ului pentru Nordsjaelland! Cine e puștiul de 17 ani din lotul roș-albaștrilor: ”Nu înțeleg cum poate fi atât de bun!”
Conference League   |  Mario Soare   |  15 August 2023, 16:54
Ovidiu Burcă este mult mai optimist după prima victorie din acest sezon: ”Nu poți la Dinamo să îți propui ca obiectiv salvarea de la retrogradare”
SuperLiga   |  Mario Soare   |  15 August 2023, 16:14
VIDEO | Joao Felix, ținta injuriilor propriilor fani la primul meci al sezonului al lui Atletico Madrid: ”Fiu de t***ă”
LaLiga   |  Mario Soare   |  15 August 2023, 15:58
Dan Șucu a luat decizia finală în privința lui Daniel Niculae! Președintele Rapidului și-a aflat soarta, după ce fanii i-au cerut să plece din Giulești
SuperLiga   |  Mario Soare   |  15 August 2023, 11:37
Poli Iași - Universitatea Craiova 1-4. Mitriță, primul gol după revenirea în Superligă! Oltenii s-au dezlănțuit pe final
SuperLiga   |  Mario Soare   |  12 August 2023, 20:35
Oțelul Galați - U Cluj 1-1. Moldovenii au scăpat victoria printre degete în ultimele minute
SuperLiga   |  Redactia   |  12 August 2023, 20:28
Sepsi - Aktobe 1-1. Covăsnenii, doar egal pe teren propriu și calificarea se va decide în Kazahstan
Conference League   |  Redactia   |  10 August 2023, 19:58
Farul Constanța - Flora Talinn, de la ora 20:30, LIVE TEXT, pe iAMSport. ”Marinarii” sunt favoriți în duelul cu campioana Estoniei
Conference League   |  Mario Soare   |  10 August 2023, 10:12
Elias Charalambous nu se teme de Nordsjaelland: ”Vom încerca să controlăm jocul”
Conference League   |  Mario Soare   |  09 August 2023, 17:17
Steaua o egalează pe Chindia dramatic în prelungirile partidei. Daniel Oprița: ”Sunt mulțumit!” Toate reacțiile
Liga 2   |  Mario Soare   |  08 August 2023, 23:37
Mutu începe cu stângul aventura în Azerbaidjan. Ce spune despre meciul din UEFA Conference League
Fotbal Internațional   |  Mario Soare   |  06 August 2023, 19:49
Ricardo Grigore simte că echipa putea obține mai mult din meciul cu U Cluj: ”Nu trebuia să luăm piciorul de pe accelerație”. Ce spune Dennis Politic
SuperLiga   |  Mario Soare   |  06 August 2023, 00:02
Cristiano Bergodi, mulțumit de cele mai recente achiziții, dar cu gândul la următoarele: ”Nu am terminat campania de transferuri”
SuperLiga   |  Mario Soare   |  05 August 2023, 18:00
EXCLUSIV | Marius Niculae a analizat parcursul lui Dinamo după primele 3 etape ale Ligii 1: "Nu am remarcat pe nimeni!"
SuperLiga   |  Mario Soare   |  01 August 2023, 16:06
Arbitrul de la CSKA 1948 - FCSB dezvăluie meciul său preferat: ”Am fost pe stadion la România - Argentina”
Echipa Națională   |  Mario Soare   |  27 Iulie 2023, 12:30
Rapidiștii, încrezători după partida de la Mediaș: "Putem visa la titlu”
SuperLiga   |  Mario Soare   |  24 Iulie 2023, 00:22