Play Out

62 articole

OFICIAL | Transfer de răsunet făcut de UTA! Atacantul de 8 milioane de euro a semnat
SuperLiga   |  Redactia   |  17 Martie 2024, 17:15
Dorinel Munteanu răsuflă ușurat după Oțelul - Poli Iași 1-0: "Trebuia să fie 3-0 la pauză". Mesajul pentru Edi Iordănescu + Ce spune de materialele pirotehnice pe stadioane
SuperLiga   |  Redactia   |  16 Martie 2024, 19:33
Adi Popa a revenit la CSA Steaua și a fost aproape în lacrimi la interviuri
Liga 2   |  Redactia   |  16 Martie 2024, 18:18
Liga 2, play-off și play-out. Clasamentul final al sezonului regular din eșalonul secund + Două echipe fără drept de promovare au terminat în top 6
Liga 2   |  Redactia   |  16 Martie 2024, 16:38
U Cluj - FC Botoșani 3-0. Victorie facilă pentru ”șepcile roșii” în prima etapă din play-out
SuperLiga   |  Redactia   |  15 Martie 2024, 19:27
Concluzia amară a lui Daniel Oprița după ce Steaua a ratat calificarea în play-off: "Am pierdut ca fraierii"
Liga 2   |  Cătălin Stroia   |  12 Martie 2024, 11:07
Trebuia anulat golul înscris de Poli Iași la Galați? Un jucător de la Oțelul acuză: ”A atins de două ori mingea” / Marcatorul se apără: ”Nu cred că am atins-o”
SuperLiga   |  Cătălin Stroia   |  11 Martie 2024, 22:26
Motivul absenței surprinzătoare a lui Dennis Politic de la Dinamo - UTA 1-0
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  11 Martie 2024, 14:11
Avertismentul lui Kopic, după Dinamo - UTA 1-0: "Suntem în zona retrogradării". Unde trebuie să progreseze "câinii"
SuperLiga   |  Redactia   |  08 Martie 2024, 23:36
Kopic a cucerit definitiv o legendă dinamovistă: "E mâna antrenorului"
SuperLiga   |  George Drafta   |  04 Martie 2024, 10:42
Dennis Politic, apel către șefii lui Dinamo după victoria cu FC Botoșani: "Ne-am chinuit atât timp"
SuperLiga   |  Cătălin Stroia   |  19 Decembrie 2023, 20:29