Uefa Champions League

26 articole

Real Madrid - Bayern Munchen 2-1. "Galacticii" revin fantastic și merg în finala Champions League
Champions League   |  Redactia   |  09 Mai 2024, 00:03
Dat afară de Gigi Becali după 416 minute jucate, acum este campion! Poate juca împotriva FCSB în Champions League
Diverse   |  Gabriela Gogu   |  29 Aprilie 2024, 10:50
Prezentatoarea care seduce fanii fotbalului. Eva întoarce toate privirile în studiourile tv
Diverse   |  Gabriela Gogu   |  20 Aprilie 2024, 20:49
Prima țară care profită de noua regulă UEFA și trimite garantat 5 echipe în Champions League. Totul a devenit clar după ultimele meciuri
Champions League   |  Redactia   |  19 Aprilie 2024, 11:12
iAM Retro -> Încă există! Cum arată biletul și care este povestea primului meci susținut de o echipă românească în Cupa Campionilor Europeni: ”A călcat cu dreptul în marea competiție!”
Fotbal   |  Silvian Bădulescu   |  09 Aprilie 2024, 23:41
Dumitru Graur: Va fi sezonul lui Arsenal?
Editorialisti   |  Dumitru Graur   |  14 Martie 2024, 14:53
5 schimbări majore implementate în Champions League din 2024! Computerul preia controlul, faze eliminatorii ca în turneele de tenis
Champions League   |  Redactia   |  13 Martie 2024, 16:31
Fotbalistul cu 25 de meciuri în grupele Champions League a semnat cu ochii închiși cu Dinamo: ”N-am verificat nimic înainte să vin!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  22 Februarie 2024, 22:06
Prezență șoc la un meci de Liga Campionilor. Superstarul american care l-a urmărit din tribune pe Istvan Kovacs, la Milano
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  21 Februarie 2024, 12:11
Vești bune pentru Horațiu Moldovan! Decizia luată de Atletico Madrid în privința portarului
Stranieri   |  George Drafta   |  04 Februarie 2024, 13:03
Turcia, cufărul cu amintiri al fotbalului românesc! 3 fotografii care te vor duce cu gândul la zilele în care românii contau în Europa. FOTO EXCLUSIV
Fotbal   |  Silvian Bădulescu   |  12 Ianuarie 2024, 08:00
Champions League, etapa 6 | Manchester United, OUT din Europa! Cine sunt cele 14  echipe calificate până acum
Champions League, etapa 6 | Manchester United, OUT din Europa! Cine sunt cele 14 echipe calificate până acum
Champions League   |  Redactia   |  12 Decembrie 2023, 23:58
Champions League, etapa 5 | Mbappe salvează Parisul în prelungiri. Milan, la un pas de eliminare. Manchester City a revenit precum U Cluj, în Giulești
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  29 Noiembrie 2023, 00:06
Champions League, etapa 4 | AC Milan, victorie uriașă cu PSG. Barcelona, eșec surprinzător cu Șahtior. Rezultatele complete
Champions League   |  Redactia   |  07 Noiembrie 2023, 23:58
Istvan Kovacs, delegat la încă o partidă tare din grupele UEFA Champions League
Champions League   |  Bogdan Silviu Răducan   |  07 Noiembrie 2023, 17:24
Champions League, etapa 3 | PSG, victorie categorică împotriva Milanului. Dortmund, Barcelona și Manchester City au învins și ele
Champions League   |  Redactia   |  25 Octombrie 2023, 23:48
Champions League, etapa 3 | Real Madrid, Bayern Munchen și Arsenal obțin victorii importante. Toate rezultatele
Champions League   |  Redactia   |  24 Octombrie 2023, 23:53
EXCLUSIV | Fotbalistul care juca la 16 ani în Champions League, impresionat de galeria Rapidului: ”Te simți fotbalist!”
SuperLiga   |  Silvian Bădulescu   |  13 Octombrie 2023, 08:07
FOTO | Ce siglă a folosit UEFA pentru Steaua, pe lista cu toate câștigătoarele Champions League
SuperLiga   |  Laura Șoica   |  20 Septembrie 2023, 22:28
EXCLUSIV | Portarul cu cele mai multe goluri din fotbalul românesc descrie ce simte un goalkeeper când marchează după ce Ivan, gardianul dintre buturile lui Lazio, a fost providențial cu Atletico: ”E ca și cum ai apăra un penalty!”
Champions League   |  Silvian Bădulescu   |  20 Septembrie 2023, 10:58
Ultima ediție a Ligii Campionilor așa cum o știm! Cum va arăta competiția din 2024, cu 36 de echipe într-o singură "grupă", fără meciuri tur-retur
Champions League   |  Redactia   |  31 August 2023, 14:45
Istvan Kovacs, delegat la un meci din play-off-ul Champions League în care sunt implicați doi români
Champions League   |  Mario Soare   |  29 August 2023, 16:45
Manchester City - Sevilla 1-1 (5-4 d.l.d.). "Cetățenii" se impun și își adjudecă Supercupa Europei
Fotbal Internațional   |  Redactia   |  16 August 2023, 23:44
Un titlu care valorează cât un concediu la Tiraspol
Editorialisti   |  Ciprian Poloni   |  19 Iulie 2023, 09:52
Ghinion imens pentru Guardiola! City și-a pierdut ”creierul” după doar 30 de minute!  Deja-vu trist pentru englezi
Champions League   |  Redactia   |  10 Iunie 2023, 22:47
Istorie! Manchester City - Inter 1-0, în finala Ligii Campionilor. Rodri le aduce englezilor primul trofeu din palmares. Ratări incredibile pentru Inter Milano
Champions League   |  Redactia   |  10 Iunie 2023, 09:11