Florentin Pera

12 articole

Cine va fi selecționerul naționalei de handbal feminin pentru următorul ciclu olimpic
Handbal   |  Cristian Stan   |  29 Februarie 2024, 21:19
România la Campionatul Mondial de Handbal Feminin. Echipa noastră a încheiat turneul pe locul 12. Franșa este noua campioană mondială
Handbal   |  Bogdan Silviu Răducan   |  15 Decembrie 2023, 07:00
Concluziile lui Florentin Pera după ce România a terminat pe locul 12 la CM de handbal. Jucătoarea remarcată de selecționer
Handbal   |  Redactia   |  12 Decembrie 2023, 08:52
Florentin Pera i-a taxat pe suporterii naționalei după succesul cu Japonia
Handbal   |  Cristian Stan   |  09 Decembrie 2023, 22:10
Explicațiile lui Florentin Pera, după ce naționala a ratat calificarea în sferturile Mondialului! Ce spune despre jocul Cristinei Neagu
Handbal   |  Robert Zanfir   |  07 Decembrie 2023, 22:27
Mondialul de Handbal Feminin 2023: Germania – Romania 24-22. Eșec pentru tricolore după o primă repriză foarte bună
Handbal   |  Redactia   |  07 Decembrie 2023, 20:39
Ce a declarat selecționerul Florentin Pera după eșecul usturător cu Danemarca: ”Pot spune că sunt mulţumit de handbalul prestat în repriza secundă”
Handbal   |  Redactia   |  06 Decembrie 2023, 10:40
Cum se poate califica România în sferturi la CM de Handbal Feminin
Handbal   |  Bogdan Silviu Răducan   |  06 Decembrie 2023, 09:18
Florentin Pera știe care a fost atuul României în partida cu Serbia: ”O victorie importantă”. Selecționerul adversarei nu și-a menajat jucătoarele
Handbal   |  Cristian Stan   |  03 Decembrie 2023, 22:53
Prima reacție a selecționerului Florentin Pera după victoria categorică de la Campionatul Mondial de Handbal
Handbal   |  Cristian Stan   |  01 Decembrie 2023, 22:21
Cristina Neagu, în pericol să rateze toate meciurile din grupa de la Campionatul Mondial! Președintele FRH a dezvăluit: ”Asta e clar”
Handbal   |  Cristian Munteanu   |  28 Noiembrie 2023, 14:39
Cristina Neagu este incertă pentru Campionatul Mondial! Ce jucătoarea a fost convocată de urgență la lot
Handbal   |  Laura Șoica   |  27 Noiembrie 2023, 13:27