Formula1

6 articole

Verstappen se impune categoric și la Suzuka. Pilotul Red Bull se îndreaptă către cel de-al patrulea titlu mondial
Formula 1   |  Cristian Munteanu   |  07 Aprilie 2024, 10:04
Partea nevăzută a geniului. Cristian Munteanu îți spune povestea unui pasionat de fotbal care putea avea opt titluri mondiale de F1
Formula 1   |  Cristian Munteanu   |  19 Februarie 2024, 18:31
Lovitură de teatru în Formula 1. Lewis Hamilton a semnat cu Ferrari
Formula 1   |  Costi Birbora   |  01 Februarie 2024, 22:46
Ziua în care Senna a devenit semizeu. Brazilianul a învins 10 campioni mondiali într-o cursă inedită. Începutul rivalității cu Alain Prost
Formula 1   |  Cristian Munteanu   |  17 Ianuarie 2024, 13:56
Daniel Ricciardo revine în cursele de Formula 1. Pilotul de teste al lui Red Bull a fost cooptat, ca pilot principal, în echipa Alpha Tauri
Fotbal   |  Cristian Munteanu   |  12 Iulie 2023, 11:26
"Mad Max” prinde aripi pe Red Bull Ring. Olandezul câștigă cursa de sprint disputată în Austria
Formula 1   |  Cristian Munteanu   |  01 Iulie 2023, 18:22