Optimi

24 articole

Spania - Georgia 4-1! Ibericii, o nucă prea tare pentru gruzini. Urmează duelul din sferturi cu Germania
EURO 2024   |  Redactia   |  30 Iunie 2024, 22:45
Anglia - Slovacia 2-1. Britanicii au fost la un pas de eliminare, dar au revenit incredibil și o vor înfrunta pe Elveția în sferturi
EURO 2024   |  Redactia   |  30 Iunie 2024, 18:35
Elveția – Italia 2-0. Prima surpriză din faza eliminatorie de la EURO 2024
EURO 2024   |  Redactia   |  29 Iunie 2024, 20:53
Același obiectiv după 16 ani. România întâlnește Olanda pentru prima oară la un turneu final după Euro 2008. Cum arătau atunci cele două echipe
EURO 2024   |  George Drafta   |  29 Iunie 2024, 13:43
Van Dijk, mesaj plin de însemnătate cu 4 zile înaintea duelului cu România: "Poate că ne supraestimăm"
EURO 2024   |  George Drafta   |  28 Iunie 2024, 18:39
Cine este Felix Zwayer, arbitrul meciului România - Olanda. A primit mită pentru un meci din Germania și a fost suspendat în secret
EURO 2024   |  George Drafta   |  28 Iunie 2024, 15:18
Ce șanse are România să câștige meciul cu Olanda? ChatGPT a dat răspunsul
EURO 2024   |  Laura Șoica   |  28 Iunie 2024, 14:49
Centralul care i-a enervat pe Bellingham și Haaland arbitrează România. Pe cine a delegat UEFA la confruntarea din optimile de finală ale EURO 2024 contra Olandei
EURO 2024   |  Silvian Bădulescu   |  28 Iunie 2024, 13:40
Miliardarul care le-a promis jucătorilor de la EURO 2024 prime de 20 de milioane de euro
EURO 2024   |  George Drafta   |  28 Iunie 2024, 10:35
Coincidența care leagă cele două calificări ale României din grupele Euro. Dezvăluirea eroului din urmă cu 24 de ani: "L-am simțit încrezător și nu mi-am făcut probleme"
EURO 2024   |  George Drafta   |  27 Iunie 2024, 23:45
UEFA a făcut anunțul. Câte bilete a primit FRF pentru meciul cu Olanda. Surpriză neașteptată pentru fanii români
EURO 2024   |  George Drafta   |  27 Iunie 2024, 16:22
Portarul lui Newcastle s-a enervat după ce a fost întrebat de reporterul iAMsport.ro despre o posibilă ”înțelegere” la Slovacia - România 1-1: ”De ce am fi făcut asta?”
EURO 2024   |  Silvian Bădulescu   |  27 Iunie 2024, 00:10
Reacția lui Denis Drăguș la finalul meciului cu Slovacia: ”Am vărsat câteva lacrimi!” Ce le-a transmis Edi Iordănescu după calificarea în optimi
EURO 2024   |  Silvian Bădulescu   |  26 Iunie 2024, 23:28
Bucurie în stradă ca pe vremuri. Fanii naționalei sărbătoresc performanța tricolorilor la Universitate
EURO 2024   |  Laura Șoica   |  26 Iunie 2024, 21:55
Mesajul transmis de Gică Hagi după superba calificare în optimile Euro 2024: ”Așa a fost și pe timpul nostru!”
EURO 2024   |  George Drafta   |  26 Iunie 2024, 21:28
Cu cine, când și unde joacă România în optimile de finală de la Euro
EURO 2024   |  George Drafta   |  26 Iunie 2024, 20:56
Posibilii adversari ai României în optimile EURO 2024
EURO 2024   |  Redactia   |  26 Iunie 2024, 00:13
România, ”coșmar” dacă termină grupa pe locul doi. Ce adversar de top întâlnesc tricolorii
EURO 2024   |  Radu Bordei   |  25 Iunie 2024, 22:51
Adversarul României de la EURO avertizează: ”Nu renunță niciodată, trebuie să ne pregătim pentru asta”
EURO 2024   |  Gabriel Scarlat   |  24 Iunie 2024, 17:58
O rivală tradițională vrea România în optimi: ”Mai bine ei, decât Portugalia”
Fotbal   |  Gabriel Scarlat   |  24 Iunie 2024, 14:31
Ce șanse are România să treacă de faza grupelor. Care sunt criteriile de departajare la EURO 2024
EURO 2024   |  Gabriel Scarlat   |  22 Iunie 2024, 17:32
PAOK și Răzvan Lucescu, învinși în turul optimilor Conference League! Roma și Liverpool sunt cu un picior în sferturile Europa League. Toate rezultatele serii
Fotbal Internațional   |  George Drafta   |  08 Martie 2024, 00:04
Meci nebun între "frați" la Cupa Africii. Calificarea în sferturi s-a decis în al optulea minut de prelungire
Fotbal Internațional   |  George Drafta   |  29 Ianuarie 2024, 00:14
Cupa Spaniei, optimi | Atletico Madrid - Real Madrid 4-2. Simeone îl bate pe Ancelotti după prelungiri
SuperLiga   |  Redactia   |  19 Ianuarie 2024, 01:10