El Clasico

9 articole

Decizia de ultimă oră a conducerii Barcelonei după înfrângerea din El Clasico: "Vrem să fim siguri de ceea ce s-a întâmplat"
Fotbal Internațional   |  George Drafta   |  22 Aprilie 2024, 23:03
"O rușine!" Xavi a răbufnit după Real Madrid - Barcelona 3-2: "Sentiment de maximă nedreptate"
SuperLiga   |  Redactia   |  22 Aprilie 2024, 09:11
Real Madrid - Barcelona 3-2. Bellingham aduce victoria în prelungiri și titlul este ca și adjudecat de galactici
LaLiga   |  Redactia   |  21 Aprilie 2024, 00:04
Barcelona a pregătit echipamentul pentru El Clasico. Ce artist va apărea pe tricou
LaLiga   |  Gabriel Scarlat   |  12 Aprilie 2024, 19:06
VIDEO | Jude Bellingham, gol de 100 de milioane de euro în El Clasico. Englezul aduce victoria Realului, 2-1, cu Barcelona
LaLiga   |  Radu Bordei   |  28 Octombrie 2023, 18:53
”Cel mai important meci din lume”, episodul 255: Barcelona - Real Madrid, sâmbătă de la 17:15. Ce spun cei doi antrenori înainte de ”El Clasico”
LaLiga   |  Bogdan Silviu Răducan   |  28 Octombrie 2023, 15:16
VIDEO | ”El-Clasico Americano” a mers în direcția catalanilor! Barcelona a câștigat la scor meciul cu Real Madrid
Fotbal Internațional   |  Mario Soare   |  30 Iulie 2023, 09:41
Michael Laudrup, “prințul” care a stăpânit El Clasico. Danezul a scris istorie în cel mai urmărit meci de fotbal, la nivel de echipe de club, al planetei
Fotbal   |  Cristian Munteanu   |  10 Iulie 2023, 15:00
Calendarul La Liga din sezonul 2023/2024. Când are loc primul ”El Clasico”
Fotbal   |  Vlad Ionescu   |  23 Iunie 2023, 10:11